|

مسی: خداوند این لحظه را برای من نگه داشته بود

لیونل مسی، کاپیتان آرژانتین، پس از کسب اولین قهرمانی خود با پیراهن آلبی سلسته گفت که شادی که در این لحظه احساس می کند دیوانه وار و غیرقابل…

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از دانشجو، لیونل مسی به همراه تیم ملی آرژانتین در فینال کوپا آمه ریکا برابر برزیل ۱-۰ پیروز شد تا به حسرتی ۲۸ ساله پایان دهد. این اولین جام مسی با پیراهن آلبی سلسته در رده بزرگسالان بود و همچنین اولین عنوان قهرمانی آرژانتین از کوپا آمه ریکای ۱۹۹۳ به بعد.

مسی در بیانیه خود پس از این قهرمانی تاریخی گفت: "باید به این شدت تلاش می‌کردم تا بتوانم با تیم ملی به نتیجه برسم. سال‌ها بسیار به این موفقیت نزدیک بودم، می‌دانستم که در برخی مواقع اوضاع خوب پیش نخواهد رفت، اما بالاخره زمانی این اتفاق خواهد افتاد. از خداوند سپاسگزارم که این لحظه را در برزیل و با شکست برزیل به من داد. فکر می‌کنم که خداوند این لحظه را برای من نگه داشته بود.

شادمانی که من احساس می‌کنم دیوانه وار و غیرقابل توصیف است. بار‌ها من با دلشکستگی و اندوه از این میدان خارج شدم. می‌دانستم که لحظه‌ای که این اتفاق برای من بیافتد، دیگر چیزی بهتر از آن نخواهد بود.

من به این گروه و هم‌تیمی هایم اعتماد زیادی داشتم. مخصوصا که از آخرین کوپا که اتفاقات خوبی افتاده بود. گروهی از افراد بسیار خوب که همیشه برای پیش رفتن تلاش می‌کنند. کسانی که هرگز درباره هیچ چیز شکایت نمی‌کنند. آن‌ها روز‌ها در قرنطینه بودند و نمی‌توانستند خانواده هایشان را ببینند، اما هدف روشن بود.

بله این موفقیت نصیب ما شد. ما توانستیم قهرمان شویم و شادمانی ما بسیار عظیم است.

نه مصدومیت و نه کشیدگی همسترینگ و نه بازی‌های پیاپی پایانی بدون وقت استراحت، همه ما یکسان بودیم و در نهایت تلاش ما کافی بود. خوشبختانه ما جام را بردیم و همه چیز خوب پیش رفت.من بار‌ها رویای این قهرمانی را دیده بودم. این قهرمانی را به خانواده ام، همسرم، فرزندانم، پدرم و برادرهایم تقدیم می‌کنم که بار‌ها مانند من عذاب کشیدند. ما همیشه وقتی چیزی نمی‌بردیم به تعطیلات می‌رفتیم و روز‌های غم انگیزی را سپری می‌کردیم، این بار، اما اوضاع فرق می‌کند. "

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها