|

دیگر به هیچ داوری سلام نمی‌کنم!

یک داور با این همه اشتباه در بازی هیچ جایگاهی در فوتبال ایران ندارد. اشتباهات زیادی هم برای ما و هم سپاهان داشت که تاثیرگذار نبود.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از وانانیوز، سید اکبر پورموسوی، سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان پس از شکست ۴ بر یک تیمش مقابل سپاهان اصفهان گفت: ابتدا به نویدکیا و تیم بزرگ سپاهان تبریک می‌گویم و از مهمان‌نوازی‌شان تشکر می‌کنم. یک گِله از خودم می‌کنم که چرا قبل از بازی ۳ بار به داور سلام کردم و او جواب من را نداد. یک داور با این همه اشتباه در بازی هیچ جایگاهی در فوتبال ایران ندارد. اشتباهات زیادی هم برای ما و هم سپاهان داشت که تاثیرگذار نبود. شکست‌مان را گردن داور نمی‌اندازیم ولی از خودم گلایه می‌کنم و دیگر به هیچ داوری سلام نخواهم کرد. 

وی ادامه داد  توانایی و پتانسیل‌ تیم‌مان همین نمایشی بود که مقابل سپاهان داشتیم. ۳ بازیکن‌مان را تا پایان فصل از دست دادیم، متاسفانه قبل از بازی هم ۳ بازیکن‌مان فلاح‌زاده، طالب ریکانی و حسن بیت‌سعید را در اختیار نداشتیم و به جای آنها ۶ بازیکن جوان را بازی دادیم. امروز یک فرصت خوب برای جوانان‌مان بود. به لحاظ فوتبالی نباختیم و ما به لحاظ امتیازی شکست خوردیم. در نیمه دوم سراسر حمله بودیم و جوانان‌مان هم هیچ هراسی از حریف نداشتند و گل هم زدیم. روی گل سوم غفلت کردیم و این اختلاف به وجود آمد ولی در نیمه دوم فوتبال زیبایی به نمایش گذاشتیم.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه