|

وکیل بیرانوند: پرونده شکایت از پرسپولیس در جریان است

وکیل علیرضا بیرانوند توضیحاتی را در خصوص قرارداد قرضی این دروازه‌بان با تیم پرتغالی ارائه کرد.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از فارس، مصطفی سلیمانی در خصوص آخرین وضعیت باشگاه نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: نفت مسجد سلیمان مثل همیشه با توجه به منابعی محدودی که دارد، با یک سری چالش‌ها مواجه است اما مدیریت تا حد توان توانسته بر این مشکلات غلبه کند. تا الان 60 درصد به بازیکنان پرداختی داشتند. شرایط نسبتا با ثباتی ایجاد شده تا این فصل به پایان برسد و ببینیم فصل آینده چه اتفاقی می افتد. هنوز در مورد فصل آینده تصمیم گرفته نشده است.

معاون ورزشی باشگاه نفت مسجد سلیمان در مورد حمایت از کادرفنی فعلی تیم، گفت: صددرصد تا پایان فصل محمود فکری فارغ از هر نتیجه‌ای که گرفته می‌شود، سرمربی ما است. این تیم متعلق به هواداران و مردم است. آنچه تیم را در مسجدسلیمان پایدار کرده این مردم هستند. دغدغه آن ها را درک می‌کنیم. هر تصمیمی گرفته می‌شود در راستای دغدغه‌های آن‌ها است تا تیم در لیگ برتر بماند. نیم‌فصل اول و پس از تغییر سرمربی هم نتایج خوبی گرفتیم. یکی دو هفته نتایج باب دل ما نبود ولی باید شرایط و بودجه تیم را در نظر گرفت. ان‌شاالله این بازی با قدرت می‌رویم و جای نگرانی نیست.

وی در مورد برنامه‌های فصل آینده نفت مسجدسلیمان عنوان کرد: تیم‌های نفتی هرسال مجوزشان تمدید می شود. مدیریت باشگاه هنوز در مورد فصل آینده تکلیف خودش را نمی داند که بخواهد در مورد تیم تعیین تکلیف کند. اول باید مدیریت تکلیف خودش را بداند بعد بتواند برای فصل آینده تصمیم بگیرد و با مربی و بازیکن صحبت کند. این مشکل برای تیم‌های نفتی هرسال وجود دارد.

وکیل علیرضا بیرانوند در مورد اینکه آیا او فصل بدی در بلژیک داشت، گفت: شما هر موقع مکان را تغییر می دهید معمولا یکی دوسال زمان می برد تا خودتان را با شرایط تطبیق بدهید. زمانی کورتوا از چلسی به رئال  رفت در فصل اول چالش بزرگی داشت تا خودش را با محیط تطبیق بدهد. قطعا این موضوع برای بیرانوند هم مشکلاتی به وجود آورد. افرادی در آنجا شیطنت کردند که خود بیرانوند در زمان مناسب توضیح می دهد.

سلیمانی در گفت‌وگو با تهران ورزشی تصریح کرد: برخی از هموطنان در بلژیک هم سنگ اندازی کردند اما شرایطش برای سال اول خوب بود. 14 بازی انجام داد اما مصدومیت بدی آورد. یک دروازه‌بان هم تا دروازه‌بان بعدی بد کار نکند نمی تواند جای او را بگیرد. هرچند ایده آل خودش هم نبود اما به عنوان فصل اول خودش راضی است.

وی در مورد قرارداد قرضی بیرانوند با باشگاه بواویشتای پرتغال اظهار داشت: امروز تست های پزشکی را انجام می‌دهد. قرارداد که نهایی شد در مورد این مساله صحبت می‌کنیم. بواویشتا می تواند بند خرید را فعال کند و قرارداد به صورت اتوماتیک سه ساله می‌شود.

سلیمانی در خصوص اینکه رسانه‌های پرتغالی اعلام کردند انتقال بیراوند به بواویشتا با کمک مدیربرنامه‌های یکی از بازیکنان تیم انجام شده، گفت: واقعیت نه، یکی از دوستان ایرانی به ما کمک می‌کند. من چنین چیزی را اولین بار است می شنوم و این موضوع را تکذیب می کنم.

وی در خصوص طلب بیرانوند از باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: پرونده اش در جریان است. کمیته تعیین وضعیت باید تصمیم بگیرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها