|

ترکیب احتمالی استقلال مقابل سایپا شنبه 19 تیر

استقلال تهران از ساعت 19 و 50 دقیقه میهمان فراز کمالوند و سایپا است

لینک کوتاه کپی شد

استقلال و سایپا عصر امروز در شرایطی از ساعت ۱۹ و ۵۰ دقیقه رو در روی هم صف آرایی می‌کنند که تقابل کمالوند و مجیدی که رفقای قدیمی هم هستند از نکات جالب توجه این دیدار است. کمالوند امیدوار است بتواند در هفته‌های پایانی لیگ طوری نتیجه بگیرد که سایپا در لیگ بماند و به همین دلیل باید همانطور که ابراهیم صادقی در دور رفت تیم محمود فکری را شکست داد، او هم موفق به پیروزی مقابل تیم سابق و البته رفیق قدیمی‌اش شود. آن طرف میدان، مجیدی هم دوست ندارد در آخرین بازی‌اش قبل از دربی جام حذفی امتیاز از دست دهد و با هدف کم کردن فاصله‌اش با سپاهان و پرسپولیس به مصاف سایپا خواهد رفت و امیدوار است یکی دیگر از مربیان استقلالی شاغل در لیگ را شکست دهد.

حسینی درون دروازه

استقلال با حضور سیدحسین حسینی عملکرد خوبی داشته و عملکرد او در کنار خط دفاعی موجب می‌شود تا به احتمال فراوان فیکس باشد. با حضور حسینی در این دیدار وی برای حضور در شهرآورد حذفی پایتخت آماده خواهد شد.

سه مدافع در ترکیب

عارف غلامی، سیاوش یزدانی، محمد حسین مرادمند سه مدافع آبی‌ها برابر سایپا خواهند بود. آبی‌ها در خط دفاعی مشکل زیادی ندارند و پس از دربی پایتخت تا به حال توانسته‌اند برابر حریفان نمایش خوبی داشته باشند.

خط میانی آبی‌ها

مسعود ریگی، آرش رضاوند، متین کریم زاده، مهدی مهدی پور و احمد موسوی هافبک‌های مجیدی در مصاف با شاگردان فراز کمالوند هستند. فرهاد مجیدی در نیمه دوم می‌تواند از سعید مهری در خط میانی استفاده کند.

دو مهاجم در خط حمله

استقلال در این دیدار دو مهاجم را در ترکیب خود خواهد دید. ارسلان مطهری و مهدی قایدی مهاجمان تیم در این بازی خواهند بود و باید دید در برابر مدافعان حریف چه عملکردی خواهند داشت. گفتنی است آرمان رمضانی می‌تواند در نیمه دوم برای آبی‌ها به میدان برود.

ترکیب احتمالی استقلال برابر سایپا

سید حسین حسینی، سیاوش یزدانی، عارف غلامی، محمدحسین مرادمند، متین کریم زاده، سیداحمد موسوی، مسعود ریگی، مهدی مهدی پور، آرش رضاوند، ارسلان مطهری، مهدی قایدی

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها