|

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک بدون کمال و آل کثیر

پرسپولیس از ساعت 20:55 امشب در ورزشگاه آزادی میزبان آلومینیوم اراک است

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس و آلومینیوم در هفته بیست و هفتم لیگ برتر امشب از ساعت 20:‌55‬ به مصاف هم می‌روند. یحیی گل‌محمدی و شاگردانش در شرایطی میزبان تیم آلومینیوم اراک هستند که تنها شکست قرمزها تا اینجای فصل، در دور رفت مقابل آلومینیوم رقم خورد و پرسپولیس امیدوار است که امشب بتواند انتقام آن شکست را بگیرد.

سه امتیاز این بازی به یک دلیل دیگر هم برای پرسپولیس مهم است و اگر این تیم می‌خواهد در پایان هفته بیست و هفتم، کماکان صدرنشین لیگ باشد باید حتماً آلومینیوم را ببرد چون در صورت توقف پرسپولیس مقابل تیم علی‌ منصوری و پیروزی سپاهان مقابل صنعت نفت، شاگردان محرم نویدکیا می‌توانند به خاطر تفاضل گل بهتر به نسبت پرسپولیس، جای این تیم را در صدر جدول بگیرند.

لک، گلر ثابت قرمزها

"حامد لک" گلر مطمئن این روزهای پرسپولیس است و به نظر می‌رسد در این دیدار فیکس باشد این در حالی است با شرایطی که برای رادوشویچ گلر کروات پرسپولیس پیش آمده است کادر فنی روی عملکرد لک در این دیدار حساب ویژه‌ای باز خواهد کرد.

بازگشت امیری به خط دفاعی

مهدی شیری، وحید امیری، سید جلال حسینی و محمدحسین کنعانی‌زادگان چهار مدافع قرمزها برابر حریف هستند. برخلاف مسابقه رفت این دو تیم کنعانی و حسینی در این دیدار حضور دارند تا اتفاقات تلخ آن دیدار تکرار نشود. از نکات دیگر این بازی بازگشت امیری به دفاع چپ پرسپولیس است تا یحیی خیالش بابت خط دفاعی آسوده شود.

کمربند میانی

هافبک‌های قرمزپوشان در بازی با شاگردان منصوریان، میلاد سرلک، مهدی ترابی، احسان پهلوان و احمد نوراللهی هستند. یحیی گل‌محمدی برای این دیدار کمال کامیابی‌نیا را در اختیار نخواهد داشت اما سرلک به ترکیب بازگشته است.

مهاجمان

شهریار مغانلو و امید عالیشاه مهاجمان پرسپولیس در میدان خواهند بود. بنا بر تصمیم کادر فنی پرسپولیس آنها ۲-۴-۴ بازی خواهند کرد. در کنار دو مهاجم پرسپولیس، مهدی عبدی دیگر مهاجمان آماده قرمزها می‌تواند در نیمه دوم برای کمک به خط حمله این تیم وارد زمین شود. گفتنی است عیسی آل کثیر در این دیدار به دلیل مصدومیت حضور ندارد.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل آلومینیوم

حامد لک، حسین کنعانی زادگان، سیدجلال حسینی، وحید امیری، احمد نور اللهی، امید عالیشاه، مهدی شیری، احسان پهلوان، مهدی ترابی، شهریار مغانلو و میلاد سرلک.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه