|

(ویدیو) خلاصه بازی نیمه نهایی یورو انگلیس دانمارک چهارشنبه 16 تیر

انگلیس و دانمارک در نیمه نهایی یورو 2020 در ومبلی لندن به مصاف هم رفتند و درپایان سه شیرها فینالیست شدند.

لینک کوتاه کپی شد

در دیدار نیمه نهایی یورو 2020 انگلیس در ورزشگاه ومبلی لندن میزبان دانمارک شگفتی ساز بود و بعد از تساوی یک بر یک در وقت قانونی انگلیسی ها در وقت اضافه با گل هری کین توانستند دو بر یک دانمارک را شکست دهند و حریف ایتالیا در دیدار فینال شود.

دقیقه 30 ضربه ایستگاهی شگفت انگیز دانمارک

در دقیقه 30 بازی انگلیس دانمارک در مرحله نیمه نهایی یورو 2020 دمسگارد با یک گل استثنایی برای اولین بار دروازه انگلیس را در این دوره از مسابقات باز کرد.

دقیقه 39 گل به خودی دانمارکی ها

انگلیس بعد از دریافت گل حالت تهاجمی به خود گرفته و حملات پر تعدادی را روی دروازه حریف ایجاد کرد؛ آنها به دنبال این بودند تا پیش از دمیده شدن سوت پایان نیمه اول، بازی را به تساوی بکشانند که موفق به این کار هم شدند البته به کمک دانمارکی ها.

در دقیقه 39 بازی و روی ارسال زمینی ساکا به دهانه دروازه، رحیم استرلینگ که دو دقیقه قبل یک موقعیت طلایی را از دست داده بود، می رفت با جبران آن صحنه دروازه دانمارک را باز کند اما سیمون کیائر، مدافع تیم دانمارک که برای قطع کردن پاس، تکل زده بود، به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا یازدهمین گل به خودی یورو 2020 به نام او ثبت شود.

دقیقه 54 واکنش دیدنی کسپر اشمایکل روی ضربه سر هری مگوایر

روی ارسال میسون مونت از سمت راست، هری مگوایر با یک ضربه سر تماشایی می توانست گل دوم را به ثمر برساند، اما کسپر اشمایکل با عکس العملی فوق العاده دروازه را نجات داد.

 

دقیقه 105 گل دوم انگلیس توسط هری کین

استرلینگ با نفوذ از سمت راست در محوطه جریمه با خطای دانمارکی ها سرنگون شد و داور بازی نقطه پنالتی را نشان داد و هری کرن پشت این ضربه پنالتی قرار گرفت و در حالی که اشمایکل توپ را مهار کرده بود ضربه برگشتی را خود کین وارد دروازه دانمارک کرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه