|

جدایی رشید مظاهری از استقلال؟

وضعیت رشید مظاهری دروازه بان این روز‌های استقلال برای فصل آتی مشخص نیست.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از فرارو، رشید مظاهری این روز‌ها روی نیمکت استقلال می‌نشیند تا شاهد هنرنمایی رقیبش یعنی سیدحسین حسینی درون زمین باشد. این موضوع در شرایطی رخ داده که رشید به عنوان دروازه بان اصلی برای استقلال خریداری شد، ولی حالا ۵ بازی می‌شود که در ترکیب قرار نمی‌گیرد.

به گزارش فرارو، رشید مظاهری در شرایطی نیمکت نشین سیدحسین حسینی شده که بعید است فعلا فرصتی برای بازی در ترکیب اصلی به دست بیاورد. حسینی این روز‌ها در اوج آمادگی است و بعد از ۵ بازی فقط یک گل خورده دارد که آنهم مربوط به به گل دقایق پایانی بازی با تراکتور است. سید حسین حسینی علاقه زیادی به ثبت رکورد پنجمین کلین شیت داشت، ولی دروازه اش در دقایق پایانی باز شد.

با این وجود، اما کارنامه اش آن قدر خوب بوده که فعلا فرصت بازی به رشید مظاهری نرسد. رشید، دروازه بانی که روزی مدعی پوشیدن پیراهن شماره یک تیم ملی بود فقط به عرض اندام در صفحات مجازی مشغول است و به نظر نمی‌رسد تلاش چندانی برای بازپس گیری جایگاهش داشته باشد. حالا اگر شرایط به همین منوال برای مظاهری پیش برود احتمالا او مجبور به جدایی از استقلال شود. این موضوع چند دلیل دارد: اولین آن‌ها نیمکت نشینی است؛ دومی می‌تواند رقم قرارداد زیادش با استقلال باشد و سومی هم سال منتهی به جام جهانی.

به گزارش فرارو، رفتن پیام نیازمند دروازه بان سپاهان به پرتغال هم می‌تواند دیگر دلیلی باشد که راه رشید مظاهری و استقلال از هم جدا شوند. رشید شاید گزینه ایده آل برای سپاهان باشد و از طرفی خودش هم می‌تواند در سال منتهی به جام جهانی خودی نشان دهد. البته که این موارد همه بستگی به آن دارد که استقلال شرایط خروج یکی از بهترین دروازه بان‌های این روز‌های ایران را فراهم کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه