|

آنتورپ دیگر بیرانوند را نمی‌خواهد، پولش را می‌خواهد!

وضعیت برای علیرضا بیرانوند در باشگاه بلژیکی آنتورپ بسیار حساس شده و به نظر می‌رسد او به پایان کار در این باشکاه نزدیک است.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از فرارو، علیرضا بیرانوند و آنتورپ احتمالا به خط پایان رسیده اند. دروازه بان فیکس تیم ملی ایران با این امید که احتمالا تنها بازیکن این تیم بلژیکی است که شانس حضور در جام جهانی را دارد راهی این باشگاه شده و امیدوار است بند حضورش در جام جهانی به عنوان نماینده آنتورپ تضمین کننده حضورش به عنوان دروازه بان اصلی این باشگاه باشد.

به گزارش فرارو، شرایط برای علیرضا بیرانوند، اما سخت‌تر از خوش بینی‌های او است؛ آنتورپ قرارداد دی ولف که نیم فصل گذشته خرید را نهایی کرده و ژان بوتز فرانسوی را هم دارد. این به آن معنی است که علیرضا یا جایی در برنامه‌های این تیم ندارد یا اینکه اگر قرار باشد جایگاهی داشته باشد کار بسیار سختی دارد. بیرانوند در نیم فصل دوم، فصل گذشته یا روی نیمکت نشست یا اینکه روی سکو رفت. همین موضوع باعث شد تا شایعه شود بیرانوند انتهای فصل از آنتورپ جدا می‌شود.

با این وجود علیرضا این روز‌ها در تمرینات آنتورپ شرکت کرده و حتی یک نیمه در یک دیدار تدارکاتی برای تیمش به میدان رفته، ولی آنچه که مشخص است اینکه آنتورپی‌ها علاقه‌ای به حفظ او ندارند و می‌خواهند با فروش این دروازه بان ایرانی، پولی که بابتش به پرسپولیس داده اند را زنده کنند! این روز‌ها رسانه‌های بلژیکی خبر از پیشنهاد بواویشتا پرتغال به بیرانوند می‌دهند و از همین رو شایعه شده که آنتورپ در صورت رسیدن پیشنهاد ۶۰۰ هزار یورویی این دروازه بان را به فروش می‌رساند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها