|

خبر مهم مددی برای استقلالی‌ها

با استناد به صحبت‌های احمد مددی در فوتبال برتر می‌توان گفت باشگاه استقلال نه علاقه‌ای به تمدید قرارداد شیخ دیاباته دارد و نه میلیچ.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از دانشجو، احمد مددی در برنامه فوتبال برتر در پاسخ به این سوال که آیا قرارداد شیخ دیاباته و میلیچ تمدید می شود گفت: پایان فصل درباره آنها تصمیم گیری خواهیم کرد. خبرهای رسیده از باشگاه استقلال حاکی از آن است باشگاه نه تمایلی به تمدید قرارداد شیخ دیاباته دارد و نه ملیچ. این هم به خاطر عملکرد آنها در فصل جاری بازی ها است و هم اینکه دستمزد آنها برای باشگاه استقلال بار مالی زیادی ایجاد می کند.

شیخ دیاباته و میلیچ از این موضوع مطلع شده اند و شیخ به همین بهانه از استقلال به فیفا شکایت کرده است و تا به شکایت او رسیدگی رسیدگی شود از استقلال جدا شده است و میلیچ هم منتظر است ورود خارجی‌ها به تیم های لیگ برتری آزاد شود تا با یک باشگاه دیگر وارد مذاکره شود. 

شیخ دیاباته که فصل گذشته آقای گل لیگ برتر شده بود این فصل فروغی در ترکیب استقلال نداشت و هفته های متمادی مصدوم بود و چند هفته ای هم اردوی تیم را به بهانه حضور زادگاهش ترک کرده بود.

از دست دادن دو بازیکن خارجی در حالی است که استقلال باید برای حضور در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و برای بازی با الهلال آماده شود. اگر قرارداد شیخ دیاباته و میلیچ تمدید نشود استقلال بدون خارجی‌ها با الهلال بازی خواهد کرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه