|

مصاحبه جدید مدیرعامل سابق پرسپولیس

شفاف‌سازی مدیر سابق پرسپولیس در مورد وزیر پرسپولیسی

علی‌اکبر طاهری مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس می‌گوید وزیر ورزش هیچ‌گاه دخالت مستقیم در مسائل تیم‌های پرسپولیس و استقلال نداشت.

لینک کوتاه کپی شد

ماجرای «وزیر پرسپولیسی» کماکان در فوتبال ایران نقل محافل است و استقلالی‌ها اعتقاد دارند مسعود سلطانی‌فر از سرخ‌پوشان حمایت می‌کند.

علی‌اکبر طاهری مدیرعامل پیشین پرسپولیس در این مورد به خبرگزاری «میزان» گفت: «من در دوره ۲ وزیر مختلف یعنی گودرزی و سلطانی‌فر در پرسپولیس فعالیت کردم و هیچ وقت نشد که چه برای ما و چه برای استقلال، وزیر ورزش بخواهد مستقیم ورود کند و یا دخالتی داشته باشد. نهایتاً این بود که ما مشکلات خودمان را به وزیر ورزش می‌گفتیم و هیچ وقت پشتیبانی خارج از عرف انجام نمی‌شد. اصلاً این مسئله وجود ندارد که وزیر ورزش بخواهد در مسائل ریز فوتبال مثل اخطارها، آرای کمیته انضباطی یا چنین مسائلی دخالت کند، یا مثلاً فکر کنیم که وزیر ورزش در بحث داوری‌ها دخیل است. حتی وزارت ورزش به دو باشگاه پول هم نمی‌تواند بدهد، پس اصلاً چنین چیزی امکان ندارد.»

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: «گاهی اوقات پیش می‌آید که یک مدیر در پرسپولیس و استقلال به مشکل برمی‌خورد و پیش وزیر می‌رود تا راه حلی پیدا شود، اما امکان ندارد که وزیر ورزش بخواهد در مسائل اجرایی یک تیم دخالت کند. متاسفانه برخی از این آقایان یاد گرفتند که بعد از باخت و هر ناکامی این مسئله را گردن شخص دیگری بیاندازند و به وزیر ربط بدهند. وزیر هیچ وقت کاری نکرد که به نفع ما و به ضرر استقلال باشد.»

منبع: فرارو

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها