|

تیگو ۸ پرو ، پرفروش ترین خودرو بازار روسیه

اخیرا در مراسم سالیانه خودروی سال در کشور روسیه در سال ۲۰۲۱ برند چری به عنوان محبوب ترین برند چینی در این کشور شناخته شده و همچنین خودروی…

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از ایران جیب، بازار روسیه بازار بسیار بزرگ و رقابتی است که تمام برندهای خودرویی به طور آزادنه در آن فعالیت دارند ، لازم به ذکر است که برند چری تا کنون ۵ بار موفق به دریافت جایزه بهترین برند چینی در بازار پر رقابت این کشور شده است که نشان دهنده پیشرفت و قدرت برند چری به عنوان یکی از بهترین برندهای چینی به عنوان سمبل توسعه صنعت خودروسازی چین میباشد .

نشریه اتوگودا در سال ۲۰۰۰ انتخاب خودروی سال در بازار روسیه را پایه گذاری نمود که امسال بیش از ۱ میلیون مصرف کننده در سرتاسر کشور روسیه به آن رای داده اند.

در ۳ ماه اول امسال ، فروش خودروهای چینی بر خلاف کاهش ۲.۸ درصدی سال گذشته ۷۱ درصد جهش کرده ، فروش تیگو۸ پرو در ماه مارس آغاز شد که توانست به فروش موفقی دست یابد . این خودرو به عنوان اولین مدل چری با گارانتی ۷ سال ، ۲۰۰ هزار کیلومتر در روسیه محبوبیت روز افزونی را در بین مصرف کنندگان ایجاد کرده است . همچنین در کنار موفقیت تیگو۸ پرو ، مدل تیگو۷ پرو با طراحی شیک و پلت فرم مدرن توانسته توجه بازار را به خود جلب کند و در ۳ ماه اول سال به پر فروش ترین شاسی بلند چینی در بازار بدل گردد.

در ۳ ماه اول امسال ، فروش خودروهای چینی به رغم کاهش ۲.۸ درصدی سال گذشته ۷۱ درصد جهش کرده ، فروش تیگو۸ پرو در ماه مارس آغاز شد که توانست به فروش موفقی دست یابد . این خودرو به عنوان اولین مدل چری با گارانتی ۷ سال ، ۲۰۰ هزار کیلومتر در روسیه محبوبیت روز افزونی را در بین مصرف کنندگان ایجاد کرده است . همچنین در کنار موفقیت تیگو۸ پرو ، مدل تیگو۷ پرو با طراحی شیک و پلت فرم مدرن توانسته توجه بازار را به خود جلب کند و در ۳ ماه اول سال به پر فروش ترین شاسی بلند چینی در بازار بدل گردد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه