|

برتری مقابل پرسپولیس راه صعود به آسیا است

آذری: با برتری مقابل پرسپولیس می‌توانیم راه صعود به مسابقات باشگاه‌های آسیا را با به دست بیاوریم.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از دانشجو، سعید آذری درباره برنامه‌های ویژه تیم فولاد در پنج هفته باقی‌مانده لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: برنامه‌ریزی ویژه ما تقریبا از دوم فروردین شروع شده و حدود چهار ماه است بچه‌ها تحت فشار مسابقات زیادی را پشت سر گذاشته‌اند اما متأسفانه با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی‌مان و تعداد بازیکنان محدودی که در اختیار داشتیم، این فشارها اکنون خود را نشان می‌دهد. خودمان هم می‌دانستیم چنین فشاری به تیم فولاد وارد می شود.

وی افزود: مقابل مس رفسنجان در سه دقیقه تمرکز خود را از دست دادیم و بازی فوق‌العاده مهمی که یک بر صفر پیش بودیم، با نتیجه ۲ بر یک واگذار کردیم. دست جواد نکونام روی نیمکت فوق‌العاده خالی بود و کار به شکلی پیش می‌رود که اگر مصدومان فولاد تا اواسط این هفته به تیم اضافه نشوند، شرایط مقداری بحرانی خواهد شد. البته با توجه به تلاش‌های کادر پزشکی امیدواریم بچه‌ها به بازی با پرسپولیس برسند تا به پنج هفته پایانی امیدوار شویم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان عنوان کرد:‌ نکونام تمرینات ویژه‌ای طراحی کرده اما گرمای وحشتناک خوزستان، سبب شده هوای بالای ۵۰ درجه را تجربه کنیم. بیشتر تمرینات‌مان در این فضا برگزار می‌شود و کارمان فوق‌العاده سخت است ولی با بودن جواد نکونام، همکارانش، حمایت‌های هواداران عزیزمان که واقعا فولاد را دوست دارند، تلاش همکاران و تمرینات مستمری که بچه‌ها پشت سر می‌گذارند امیدوارم مانند سال گذشته که در آخرین روز قهرمان سوم لیگ شدیم و توانستیم سهمیه آسیا را کسب کنیم، امسال هم در پنج هفته پایانی امیدوارانه مبارزه را ادامه بدهیم. تا آخرین لحظه هم ناامید نمی‌شویم و این مبارزه ادامه خواهد داشت.

آذری درباره بازی حساس فولاد مقابل پرسپولیس توضیح داد: این مسابقه برای ما مهم است و تنها چیزی که به آن فکر می‌کنیم این است برای سر و سامان بخشیدن به وضعیت خودمان در جدول و نزدیک شدن به سهمیه آسیا که واقعاً‌ با توجه به تحمل شرایط سخت، مستحقش بودیم بچه‌ها دیدار با پرسپولیس را با انگیزه بیشتری انجام می‌دهند و برای ما فرقی ندارد کدام تیم مقابل فولاد قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد:‌ تنها موضوعی که برای ما اهمیت دارد این است که با توجه به سرمایه‌گذاری نسبتاً‌ زیادمان بچه‌ها می‌دانند برتری مقابل پرسپولیس می‌تواند کلید پیروزی ما در دیدارهای بعدی باشد و به نحوی می‌توانیم راه صعود به مسابقات باشگاه‌های آسیا را با بردن این بازی به دست بیاوریم. بنابراین با همه قدرت می‌جنگیم و امیدوارم سه‌شنبه شب پیروزی خوبی به دست بیاوریم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره اینکه با توجه به طرح بحث حضور هواداران در ورزشگاه‌ها، ورزشگاه شهدای فولاد را برای پایلوت این ماجرا در نظر گرفته‌اند گفت: صحبت رسمی در این زمینه نشده اما متاسفانه طبق آمار و ارقامی که خود وزارت بهداشت ارائه می‌دهد، کرونا اکنون وارد فاز پنجم شده است و در این وضعیت و با این مکانیزم کنترلی چگونه می‌خواهند هواداران را وارد استادیوم کنند؟ چه کسانی می‌خواهند این موضوع را کنترل کرده و مسائل بهداشتی را در نظر بگیرند.

آذری افزود: حضور هوادار در ورزشگاه با شرایط فعلی امکانپذیر است اما ریسک فوق‌العاده‌ای دارد که همه را تهدید خواهد کرد. ما هم نمی‌توانیم این ریسک را بپذیریم که مردم به ورزشگاه بیایند و مجدد آلوده شوند. در ۴، ۵ مسابقه باقیمانده لیگ برتر بهتر است احساسی عمل نکنیم و موج‌سواری هم لازم نیست. اگر اکنون می‌بینید در جایی هوادار به ورزشگاه می‌آید به دلیل واکسینه شدن آنها است و در این زمینه خیلی از ما پیش هستند. هنوز در گام اول واکسیناسیون مانده‌ایم و جمع کردن مردم با این ازدحام در جایی ریسک است و دست کم من به عنوان مدیرعامل باشگاه فولاد چنین مسؤولیتی نمی‌پذیرم.

مدیرعامل باشگاه فولاد عنوان کرد: به جای اینکه مردم را وارد ورزشگاه کنیم، فکر تکمیل واکسیناسیون مردم باشیم. در آینده هم می‌توان فوتبال را تماشا کرد اما اگر هموطنان عزیزمان در این پیک پنجم دچار حادثه شوند، این موضوع موضوع جبران‌ناپذیر است. ابتدا دنبال واکسن زدن برویم. فوتبال را هم می‌توان بدون تماشاگر انجام داد.

آذری درباره اینکه آیا همچنان به قدرت به کارش در باشگاه فولاد ادامه می‌دهد، عنوان داد: هم ما و هم کادر فنی به قدرت کارمان را انجام می‌دهیم. باید از ابراهیمی(مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان) اعضای محترم هیأت مدیره، اسماعیل گودرزی(رئیس هیأت مدیره) یک اسماعیل گودرزی دیگر که قائم مقام باشگاه فولاد، رئیس باشگاه مقاومت تهران و از پیشکسوتان باشگاه فولاد است و شاگردان زیادی در فوتبال کشور داشته تشکر کنم.

وی در گفت و گو با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران تصریح کرد:‌همه با انسجام و ایفای شرح وظایف سازمانی مندرج در باشگاه کنار هم کار خود را انجام می‌دهیم و امیدوار هستیم امسال هم روز پایانی لیگ همراه با موفقیت برای فولاد خوزستان و شادکامی هواداران عزیزمان باشد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه