|

برنامه بازی‌های امشب یورو ۲۰۲۰

ساعت بازی بلژیک و ایتالیا یورو 2020 جمعه 11 تیر

امشب مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های اروپا با تقابل اسپانیا مقابل سوئیس و جدال بزرگ ایتالیا و بلژیک آغاز خواهد شد.

لینک کوتاه کپی شد

از امروز مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲۰ برگزار خواهد شد تا ۴ تیمی پایانی مشخص شود. امشب در این رقابت، تیم ملی اسپانیا و سوئیس به مصاف هم خواهند رفت و تیم‌های ملی بلژیک و ایتالیا حساس‌ترین مسابقه این مرحله یا به نوعی فینال زودرس رقابت‌های یورور را برگزار خواهند کرد.

برنامه بازی‌های امشب:

سوئیس و اسپانیا ۲۰:۳۰ - سن پترزبورگ روسیه    

بلژیک و ایتالیا ۲۳:۳۰ - آلیانس آرنا مونیخ آلمان    

اسپانیا – سوئیس

اسپانیا جزو ۴ مدعی اصلی باقی مانده در یورو۲۰۲۰ است.تیم لوییس انریکه بعد از پیروزی برابر کرواسی در وقت اضافی حالا باید به مصاف سوییسی برود که فرانسه را حذف کرد.

حضور بازیکنانی مثل گرانیت ژاکا، ژردان شقیری و هریس سفروویچ این تیم را به یک تیم زهردار بدل کرده و به همین علت انتظار می رود، جدال امشب هیجانی دنبال شود. در آن سوی میدان هم امید هواداران اسپانیا به درخشش بازیکنانی مانند موراتا بوسکتس و سارابیا  است.

بلژیک – ایتالیا

بی‌شک مهمترین و حساس‌ترین بازی این مرحله جدال ۲ غول بزرگ دنیا در بازی امشب خواهد بود. بلژیک با شکست پرتغال راهی این مرحله شد ولی نبود بازیکنی مثل دی بروینه و هازارد می‌تواند مشکلی بزرگ ایجاد کند. در این سوی میدان هم ایتالیا با حضور بازیکنانی مثل وراتی و بونوچی و تعویضی هایی قدرتمند مثل لوکاتلی، کیه زا و پسینا می تواند دستِ برنده را در این مسابقه داشته باشد.

البته تیم ملی بلژیک در خط تهاجمی، روملو لوکاکوی آماده را در اختیار دارد و می تواند هر دفاعی را به زحمت اندازد. مخصوصا اینکه لوکاکو با درخشش در تیم ملی ایتالیا شناخت بسیار خوبی از مدافعان آتزوری دارد و می تواند از نقاط ضعف آنها برای گلزنی استفاده کند.

باید دید ایتالیا به عنوان یکی از مدعیان اصلی جام می تواند از سد بلژیک بگذرد یا این شاگردان مارتینز هستند که راهی نیمه نهایی می شوند.

منبع: همشهری آنلاین

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها