|

اعلام آمادگی دفاع کلاسیک استقلال به مجیدی

در اواسط دیدار تیم‌های استقلال و گل گهر سیرجان دفاع چپ کلاسیک تیم تهرانی دچار مصدومیت شد.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از دانشجو، محمد نادری دفاع چپ کلاسیک تیم استقلال که در ماه‌های اخیر به ویژه پس از حضور فرهاد مجیدی در راس کادر فنی این تیم با درخشش در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا همچنین پیش از آن، در مسابقات لیگ برتر و جام حذفی (به ویژه دیدار مقابل پیکان که منجر به صعود استقلال از مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی شد) تاکنون درخشش فوق العاده ای در ترکیب تیمش داشته است.

نادری پس از مصدومیت در بازی آخر استقلال با همان شرایط در ترکیب تیم ماند تا در نهایت در دقیقه ۹۰ بازی جای خود را به متین کریم زاده بدهد. محمد نادری همان شب برای گرفتن ام آر آی به مرکز عکسبرداری مراجعه کرده و درمان خود را از روز بعد از بازی با گل گهر استارت زد.

او پس از یک روز غیبت در تمرینات حاضر شد و با نرم دویدن خود را به شرایط تمرین گروهی با دیگر بازیکنان استقلال رساند. نادری در آخرین جلسه تمرینی استقلال در صحبتی که با فرهاد مجیدی انجام داد به سرمربی اش گفت که مشکلی برای همراهی تیم در بازی اراک ندارد. نزدیکان این تیم در این باره اعلام کردند فرهاد مجیدی در این خصوص با کادر پزشکی تیمش هم صحبت کرده و قرار است چهارشنبه آخرین تست از نادری گرفته شود تا برای بازی دادن به این بازیکن در ترکیب اصلی بازی اراک دغدغه‌ای نداشته باشد.

محمد نادری در لیگ برتر بیستم یک گل هم به ثمر رسانده و آن را در مصاف با پدیده و در دیدار رفت زده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها