|

آریاکیا: بازی با استقلال برای ما ۶ امتیازی است

پوریا آریاکیا در مورد بازی خانگی این هفته آلومینیوم اراک مقابل استقلال اظهار داشت: این مسابقه برای ما ۶ امتیازی است.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از فارس، پوریا آریاکیا در مورد بازی خانگی این هفته آلومینیوم اراک مقابل استقلال اظهار داشت: این مسابقه برای ما ۶ امتیازی است. می‌دانیم کار سختی داریم اما چون در زمین خودمان است، سعی می‌کنیم بازی را کنترل کنیم و پس از آن تلاش می‌کنیم با سه امتیاز از زمین خارج شویم.

وی در مورد شرایط تیم حریف و نقاط قوت آن، گفت: استقلال نیازی به تعریف ندارد. تیم بزرگ و با شخصیتی است که بازیکنان و کادرفنی خیلی قوی دارد. آن‌ها بازی قبل را برده‌اند ولی ما هم در اراک به راحتی امتیاز نمی‌دهیم. هدفمان این است که با پیروزی مسابقه را تمام کنیم. تیم‌های بزرگ در همه پست ها قابلیت بالایی دارند. استقلال هم بازیکنان خیلی خوبی در همه پست‌ها دارد. اینطور نیست که فقط در یک منطقه قوی باشد ولی در کل مهاجمان این تیم در فاز هجومی می‌توانند هر تیمی را اذیت کنند.

بازیکن تیم آلومینیوم اراک تصریح کرد: تلاش می‌کنیم خواسته‌های کادر فنی را در زمین پیاده کنیم تا به برد برسیم. این بازی برای ما خیلی مهم است و سه امتیاز آن می‌تواند حتی ما را به سهمیه آسیایی نزدیک کند. تیم‌های پایین‌تر از ما با هم بازی دارند و در این هفته‌های پایانی برای ما شرایطی فراهم شده که بتوانیم با آن‌ها فاصله ایجاد کنیم.

آریاکیا در خصوص اینکه استقلال اخیرا به دلیل برخی مسائل داخلی دچار حاشیه شده و آیا این مساله کار آلومینیوم را راحت می‌کند، اظهار داشت: نه، اینطور نیست. استقلال در چند بازی قبلی خودش به برد رسیده و شرایط خوبی دارد. تیم‌های بزرگ همیشه حاشیه دارند ولی بازی مقابل آن‌ها کار سختی است. با اینحال ما تیم خوب و با انگیزه‌ای داریم که در هر بازی برای حداکثر امتیاز به زمین می‌رویم. در نیم‌فصل اول هم مقابل استقلال مستحق باخت نبودیم. دو پنالتی و یک گل ما را نگرفتند و واقعا در بازی رفت از داوری لطمه خوردیم. در بازی روز پنحشنبه هم تلاش می‌کنیم بهترین عملکرد و نمایش را در زمین  داشته باشیم و روند خوبمان را ادامه بدهیم.

وی در مورد اعتراض استقلال به انتخاب تیم داوری این مسابقه گفت: من در جریان این مساله نیستم اما در کل خودمان در همه بازی‌ها به داوران احترام می‌گذاریم؛ با اینکه خیلی مواقع داوری به ضرر ما بوده است.

مدافع- هافبک آلومینیوم در مورد اینکه این تیم خودش را به عنوان یک مدعی در جام حذفی نیز نشان داده، عنوان کرد: جام حذفی برای همه تیم‌ها یک فرصت است. خداراشکر توانستیم به مرحله یک هشتم نهایی صعود کنیم و الان با توجه به بازی‌ها و قرعه‌کشی، می‌توانیم میانبر بزنیم و حتی به فینال برسیم. علاوه بر اینکه تلاش می‌کنیم جایگاه خوبمان را در جدول لیگ برتر حفظ کنیم و ارتقا بدهیم، در حام حذفی هم به دنبال پیروزی مقابل گل‌گهر هستیم و بعد از آن اگر در قرعه‌کشی کمی خوش شانس باشیم ممکن است اتفاقات خوبی برایمان بیفتد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها