|

مهدی قائدی از استقلال جدا می شود؟

مدیرعامل استقلال می‌گوید بحث رفتن مهدی قایدی مطرح نیست و او با این باشگاه قرارداد دارد.

لینک کوتاه کپی شد

بیش از یک سال است که شایعه رفتن مهدی قایدی از استقلال به گوش می‌رسد. مهاجم جوان و بوشهری استقلال از نیم فصل دوم، فصل گذشته به دلیل مشکلاتی که برای افزایش رقم قراردادش داشت، موضوع جدایی اش را مطرح کرد و خبر داد که مدیران باشگاه استقلال با او صادق نبوده اند.

با وجود دلخوری‌های موجود، مهدی قایدی در استقلال ماند و بعد از چند جلسه قهر، سر تمرینات این تیم بازگشت. با این حال از همان زمان تا به حال هر روز شایعه جدایی اش به گوش می‌رسد. عده‌ای از پیشنهادات میلیون دلاری به او می‌گویند و عده‌ای دیگر هم از این خبر می‌دهند که قایدی حاضر است قید پول‌های کلان تیم‌های حوزه خلیج فارس را بزند و راهی اروپا شود.

آخرین شایعات درباره مهدی قایدی هم مربوط به این بود که با انتخاب استراماچونی به عنوان سرمربی الغرافه قطر، او راهی این باشگاه می‌شود تا یکبار دیگر با سرمربی سابق استقلال همکاری کند. به گزارش فرارو، در روز‌هایی که شایعه جدایی مهدی قایدی از استقلال رو به افزایش است و نزدیکانش می‌گویند انتهای همین فصل می‌رود، حالا احمد مددی، مدیرعامل استقلال چنین موضوعی را تکذیب می‌کند و می‌گوید مهدی قایدی پسر استقلال است و با این باشگاه قرارداد دارد. او گفته حرفی از انتقال مهدی قایدی به تیم‌های خارجی مطرح نیست.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه