|

کمالوند: حفظ سایپا در لیگ برتر کار سختی است

سرمربی سایپا در مورد شرایط تیمش در لیگ برتر صحبت کرد.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از ایلنا، فراز کمالوند در خصوص شرایط تیمش پس از تعطیلات طولانی مدت لیگ و دیدار مقابل صنعت نفت اظهار داشت: این تعطیلات به نظرم فرصت خوبی برای ما بود و با برنامه ریزی تمرینات خوبی انجام دادیم و 2-3 بازی دوستانه داشتیم و دیدارهای تدارکاتی خوبی انجام دادیم که به تیم خیلی کمک کرد و به طور کلی خوب تمرین کردیم و برای ما حداقل می‌توانم بگویم خوب بود.

وی افزود: در مورد بازی صنعت نفت باید بگویم حریف بازی خیلی خوبی انجام دادیم خصوصا در نیمه اول کاملاً حاکم بر توپ و میدان بودیم و می‌توانستیم به پیروزی برسیم و به هیچ عنوان مستحق شکست نبودیم کما اینکه یک توپ به تیر دروازه صنعت نفت زدیم و به جز آن چند موقعیت خطرناک دیگر هم روی دروازه حریف ایجاد کردیم و از آن سو حریف از یک ضربه ایستگاهی نهایت استفاده را کرد و به گل رسید و در کل به هیچ عنوان مستحق شکست نبودیم. این را هم بگویم که من از عملکرد بازیکنانم رضایت کامل دارم و شاید شرایط آب و هوای آن روز آبادان هم خیلی روی کار ما تاثیر منفی گذاشت و من از بازیکنانم راضی هستم.

سرمربی سایپا در مورد اینکه شرایط این تیم برای ماندن در لیگ برتر کمی خطرناک است هم توضیح داد: در این خصوص باید بگویم من با آگاهی کامل از شرایط سایپا به این تیم آمدم و روزی که مسئولیت این تیم را قبول کردم می‌دانستم شرایط به چه گونه‌ایست و تا آخرش هم این مسئولیت را می‌پذیرم. همه سعی و تلاشم این است که با کمک عوامل و بازیکنان بتوانیم سایپا را در لیگ برتر حفظ کنیم هر چند می‌دانم کار دشواری است.

کمالوند در پایان در رابطه با رأی بازی با پیکان که هنوز از سوی کمیته استیناف اعلام نشده هم گفت: من هم مثل شما منتظر صدور این رأی هستم و این را هم بگویم که با شناختی که از اعضای کمیته محترم استیناف دارم می‌دانم همه آنها در قضاوت افراد شریف و مستقلی هستند و مصاحبه و بیانیه و فشار و این مسائل روی آنها اثر نمی‌گذارد و واقعاً به آن رأیی که می‌رسند اعلام می‌کنند و تحت تاثیر جو سازی کسی قرار نمی‌گیرند و از این لحاظ باید بگویم از جانب کمیته استیناف خیالم راحت راحت است و مطمئنم حقی را تضییع نخواهند کرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها