|

(ویدیو) خلاصه بازی فرانسه سوئیس یورو 2020 هفت تیر

خلاصه دیدار تیم های ملی فرانسه و سوئیس در مرحله یک هشتم رقابت های یورو 2020 را ببینید.

لینک کوتاه کپی شد

سوئیس در یک بازی دیدنی و پر گل، فرانسه را شکست داد و در مرحله بعدی یورو ۲۰۲۰ حریف اسپانیا شد.

خلاصه بازی فرانسه-سوئیس

تلاش دو تیم در پایان ۱۲۰ دقیقه هم برنده را مشخص نکرد تا کار به ضربات پنالتی بکشد؛ جایی که یان سومر با مهار پنالتی کیلیان ام باپه، برتری ۵-۴ و تاریخی سوئیس را رقم زد. 

ضربات پنالتی سوئیس- فرانسه

در دیدار حساس مرحله یک هشتم نهایی سوئیس و فرانسه در بخارست رومانی به مصاف هم رفتند و برخلاف روند جریان بازی سوئیس در دقیه 15 بازی توسط سفروویچ به گل اول رسید.

گل اول سوئیس به فرانسه

معجزه که فرانسه را زنده کرد!

فرانسه که در نیمه اول در جبران گل خورده ناکام مانده بود با چهره ای کاملا تهاجمی نیمه دوم را آغاز کرد. اعلام یک ضربه پنالتی با کمک VAR به سود سوئیس در دقیقه 55 اما شوک بزرگی بود که می رفت قهرمان جام جهانی 2018 را با یک حذف زودهنگام از یورو مواجه کند.

ریکاردو رودریگز پشت این ضربه پنالتی ایستاد و چشم همه فرانسوی ها به دستان هوگو لوریس، دروازه بان باتجربه شان بود؛ فردی که در آن لحظه تعیین کننده تنها ناجی خروس ها به شمار می رفت. تنها ناجی فرانسوی ها به بهترین شکل ممکن وظیفه خود را انجام داد و با هوشیاری هر چه تمام تر، جهت ضربه پنالتی بازیکن حریف را تشخیص داده و آن را مهار کرد.

01617279

گل تساوی فرانسه توسط کریم بنزما

گل اول فرانسه به سوئیس توسط بنزما در دقیقه 56 روی پاس زیبای گریزمان به ثمر رسید.

گل اول کریم بنزما

دبل کریم بنزما گل دوم فرانسه به سوئیس

کریم بنزما به مانند بازی با پرتغال به سوئیس هم دو گل زد تا ستاره تیمش در این دیدار باشد.

دبل کریم بنزما

سوپرگل تماشایی پوگبا 

در دقیقه 74 بازی پل پوگبا روی توپ برگشتی کریم بنزما با ضربه مهارنشدنی گل سوم فرانسه را وارد دروازه سوئیس کرد تا فرانسه سه بر یک پیش بیوفتد.

گل سوم فرانسه توسط پوگبا

دقیقه 80 گل دوم سوئیس توسط سفروویچ

در حالی که همه آماده پایان بازی بودند و امیدی به بازگشت سوئیس نبود سفروویچ سسوئیس را امیدوار کرد و در دقیقه 80 گل دوم خودش و سوئیس را وارد دروازه فرانسه کرد و اختلاف را به حداقل رساند.

گل دوم سوئیس به فرانسه

دقیقه 90 گل سوم سوئیس

اشتباه مرگبار کیمپمبه در میانه میدان توپ را در اختیار سوئیسی ها قرار داد و گابرانوویچ در دقیقه 90 بازی را به تساوی کشاند.

گل سوم سوئیس به فرانسه

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها