|

پرسپولیس جانشین کنعانی زادگان را انتخاب کرد

با جدی‌تر شدن پیشنهاد تیم‌های قطری به محمدحسین کنعانی زادگان و جدایی این مدافع از پرسپولیس، به نظر می‌رسد یحیی گل محمدی جانشین او را…

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از دانشجو، پرسپولیس از همین حالا مهیا می‌شود تا جایگزین مناسبی برای محمد حسین کنعانی زادگان در قلب خط دفاعی پیدا کند؛ این بازیکن با پیشنهاد چشمگیری از سوی قطری‌ها روبرو شده و حتی چند وقت پیش شایعه شد که پیش قراردادش را هم امضا کرده است.

به گزارش فرارو، با جدایی شجاع خلیل زاده، یحیی گل محمدی، سرمربی پرسپولیس، فرشاد فرجی را برای خط دفاعی تیمش خرید تا همچنان یک مدافع سطح بالا روی نیمکت داشته باشد. جدایی کنعانی زادگان، اما شرایط را برای پرسپولیس دشوارتر می‌کند، چون او بازیکن اصلی ترکیب و زوج سیدجلال حسینی است که دیگر پا به سن گذاشته و هرآن ممکن است مصدومیت مانع از حضور ۱۰۰ درصدی اش در ترکیب شود.

به همین خاطر است که یحیی با وسواس بیشتری به دنبال پیدا کردن مدافع مدنظرش برای جایگزینی کنعانی زادگان است. البته گزینه‌ای که یحیی زیرذره بین گرفته چندان غریبه نیست؛ او علی نعمتی مدافع باشگاه پدیده است که پیش‌تر با یحیی همکاری کرده است. شنیده می‌شود توافقات اولیه صورت گرفته و علی نعمتی در پایان فصل راهی پرسپولیس می‌شود. نکته مهمی که علاوه بر قابلیت‌های فنی باعث انتخاب علی نعمتی شده، سابقه بازی کردن کنار فرشاد فرجی، دیگر مدافع پرسپولیس است.

در واقع یحیی با این انتخاب، نگران هماهنگی مدافع جدید تیمش با دیگر مدافعان خط دفاعی نیست؛ یا حداقل نگرانی اندکی دارد. علی نعمتی از فصل پیش گزینه یحیی گل محمدی بود، ولی انتقالش نهایی نشد تا فرشاد فرجی سر از پرسپولیس در بیاورد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه