|

کپی برداری یحیی از برانکو؛ پیش به سوی قهرمانی

پرسپولیس یحیی تا اینجا مثل پرسپولیس برانکو در لیگ هجدهم نتیجه گرفته است.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از دانشجو، تیم پرسپولیس تا پایان هفته بیست و چهارم ۵۱ امتیاز کسب کرده و رقابتی شانه به شانه با سپاهان اصفهان برای کسب عنوان قهرمانی دارد.

فصل گذشته که پرسپولیس لیگ را با کالدرون شروع کرد و با گل محمدی به پایان رساند تا پایان هفته بیست وچهارم موفق به کسب ۵۶ امتیاز شده بود اما ۵ امتیاز کمتری که این فصل کسب کرده نمی‌تواند عاملی برای عدم قهرمانی سرخ‌ها باشد.

پرسپولیس تا اینجای کار دقیقا از تیم دو فصل پیش خود کپی برداری کرده و اگر یحیی با همین فرمان عملکرد برانکو را تکرار کند کسب قهرمانی دوباره دور از دسترس نیست. سرخ‌ها در این فصل در ۲۴ بازی خود ۳۲ گل زده و ۱۲ گل خورده داشتند و تفاضل گل آنها ۲۰+ است و در ۲۴ بازی به ۱۴ برد و ۹ تساوی رسیده و یک بازی را هم باخته‌اند درست مثل پرسپولیس دو فصل پیش.

تیم تحت هدایت برانکو در لیگ هجدهم پس از هفته بیست و چهارم ۵۱ امتیاز دشت کرده بود و ۳۰ گل زده، ۱۰ گل خورده و تفاضل گل ۲۰+ داشت و ۱۴ پیروزی، ۹ تساوی و یک شکست را در کارنامه خود ثبت کرده بود که مشابه عملکرد این فصل سرخ‌ها است.

تیم برانکو در پایان لیگ هجدهم با ۶۱ امتیاز قهرمان شد و حالا باید دید اولا پرسپولیس می‌تواند به این تعداد امتیاز برسد و ثانیا با توجه به رقیب سرسختی مثل سپاهان با ۶۱ امتیاز می‌تواند قهرمان لیگ برتر شود؟

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه