|

بیرانوند به استقلال نمی‌رسد؟

باوجود آنکه خبرهای درباره نزدیک شدن بیرانوند به استقلال به گوش می رسد اما این احتمال بسیار بعید است.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از اندیشه معاصر، در روزهای اخیر آن هم درست بعد از آنکه استقلال در خط دروازه به آرامش رسیده است بحث حضور بیرانوند در این تیم مطرح شده است.

بعضی از رسانه های داخلی از پیشنهاد سنگین استقلال به سنگربان سابق پرسپولیس سخن به میان آورده اند. تجربه نشان داده است که در فوتبال هیچ چیزی بعید نیست با این حال آیا احتمال حضور بیرانوند در استقلال وجود دارد؟ در این گزارش می خواهیم به چند دلیل ثابت کنیم که احتمال پیوستن بیرانوند به استقلال بسیار کم است:

نخست

خود علی بیرو بلافاصله بعد از گمانه زنی اخیر واکنش نشان داد و با قاطعیت تاکید کرد که هیچ مذاکره ای با آبی پوشان نداشته است و به حضور در این تیم فکر نمی کند.

دوم

بیرانوند به تازگی راهی لیگ بلژیک شده است و با آنتورپ قرارداد طولانی مدت امضا کرده است. این دروازه بان برای حضور در فوتبال اروپا حاضر شد که جایگا مستحکم خود در پرسپولیس را از دست دهد و دور از انتظار است که به این زودی به فوتبال ایران برگردد.

آنتورپ با رقم بالایی بیرانوند را جذب کرده است و با توجه به اینکه او با تیم بلژیکی قرارداد دارد بازگرداندن او به ایران نیاز به رقم مالی بالایی دارد و نه تنها پرسپولیس بلکه استقلال هم باتوجه به بحران مالی که دارند بهتر است که به این انتقال فکر نکنند.

سوم

بیرانوند با پیوستن به استقلال خشم هواداران پرسپولیس را برخواهد انگیخت و محبوبیت بسیار بالا و خاطرات شیرین زیادی را که با این تیم داشته به یکباره نابود خواهد کرد و بسیار بعید است که او چنین قصدی داشته باشد و اصلا به سود او باشد که دست به چنین انتخابی بزند آن هم باتوجه به جایگاه خاصی که در بین هواداران دارد.

جدایی بیرانوند بسیار متفاوت با دیگر بازیکنان محبوب پرسپولیس مثل طارمی و شجاع بود و به همین خاطر او همچنان بسیار محبوب است.

چهارم

استقلال در خط دروازه خود دو دروازه بان بسیار خوب و باکیفیت دارد. حسینی در بازی های اخیر درخشیده است و به روزهای اوج برگشته و از طرف دیگر هم مظاهری از بهترین های ایران است. آیا استقلال در این بحران مالی به جذب دروازه بان فکر می کند؟ این احتمال بسیار بعید و دور از ذهن است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها