|

هیچ وقت برانکو را فراموش نمی‌کنم

محسن ربیع خواه: خداراشکر وضعیت تیم‌مان خیلی خوب است و خوب تمرین میکنیم و فکر کنم نتایج خوبی هم تا اینجای کار گرفتیم.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از خبر ورزشی، او در مورد مصدومیتش عنوان کرد: خداراشکر من مصدومیتم را پشت سر گذاشتم و خوب شده و اگر کادرفنی صلاح بدانند ما هم بازی می‌کنیم.

هافبک دفاعی آلومینیوم در خصوص کار با علیرضا منصوریان اظهار داشت: کار کردن با آقا منصوریان خیلی لذت بخش است. چون هم از لحاظ فنی و هم از نظر اخلاقی خیلی آدم بزرگی هستند و واقعا لذت بخش است با ایشان کار کردن و تمرینات ما خیلی شاد و پر انرژی برگزار می‌شود. امیدوارم نتایج مدنظر ایشان را بگیریم.

وی با اشاره به نتایج آلومینیوم عنوان کرد: امسال خیلی خوب نتیجه گرفتیم و امیدوارم در ادامه بهتر از این هم نتیجه بگیریم و در جام حذفی هم چون تک بازی است امید داریم که به فینال برسیم و حتی قهرمان شویم تا سهمیه بگیریم. چون واقعا هیچ چیزی دور از دسترس نیست و همه چیز با تلاش به پست می‌آید و تیم ما هم از کادرفنی تا مدیریت و بازیکنان تلاششان را میکنند تا در لیگ و جام حذفی بهترین نتایج را بگیریم.

ربیع خواه در مورد دوره حضورش در پرسپولیس گفت: خداراشکر این چند سالی که ما در پرسپولیس بودیم در همه سالها توانستیم جام بگیریم و سربلند باشیم. انشالله در آلومینیوم هم بتوانیم سربلند باشیم و اول از همه اهدافی که باشگاه هدف گذاری کرده را بگیریم و بعد اگر خدا بخواهد سهمیه بگیریم.

او درباره نقش برانکو ایوانکوویچ در پیشرفت فوتبالی اش توضیح داد: آقای برانکو نقش موثری در پیشرفت من داشت. با تمام فشارهایی که در تمام این سالها روی ایشان بود و همچنین من، روی استفاده از من پافشاری می‌کردند و توجهی به حواشی نداشتند و اعتقاد خودشان را انجام می‌دادند. ما هم سعی کردیم در راستای هدف گذاری ایشان قدم برداریم و تمرین کنیم و خداراشکر ایشان به ما اعتماد کردند و ما هم تا جایی که در توانمان بود، سعی کردیم به تیم کمک کنیم. آن سالها خیلی خوب و لذت بخش بودند و فراموشش نمی‌کنم.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه