|

رقم قرارداد علیرضا بیرانوند با استقلال لو رفت!

در شرایطی که این روز‌ها شایعه رفتن علیرضا بیرانوند به استقلال مطرح شده، ابعاد جدیدی از این خبر به بیرون درز کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

علیرضا بیرانوند می‌خواهد به استقلال برود؛ این خبری است که روز گذشته روزنامه گل به صورت اختصاصی روی جلد برد. اگرچه شایعه شده بود بیرانوند در صورت بازگشت به ایران راهی باشگاه سپاهان می‌شود، ولی این روزنامه نوشته بود که بیرانوند به یکی از پیشکسوتان سرخابی گفته در صورت بازگشت به ایران این بار استقلال را انتخاب می‌کند.

سرعت انتشار این شایعه آن قدر سریع بود که با واکنش تند بیرانوند روبرو شد. او در گفتگو با خبر ورزشی با بی ارزش خواندن چنین شایعاتی آن را از بیخ و بن تکذیب کرد. با این وجود، اما امروز، روزنامه گل، منبعی که خبر انتقال بیرانوند به استقلال را کار کرده، برگ جدیدی رو کرده است و با نوشتن این تیتر که «بیرانوند – استقلال، قسمت دوم» به جزئیات بیشتری از این انتقال احتمالی جنجالی پرداخته است. در این گزارش اشاره‌ای به رقم توافق بیرانوند با استقلال هم شده و آمده که بیرانوند قرار است در استقلال ۵ تا ۷ میلیارد تومان بیشتر از پولی که از پرسپولیس گرفته را به جیب بزند!

علیرضا بیرانوند دروازه بان شماره یک تیم ملی، همچنان با باشگاه آنتورپ بلژیک قرارداد دارد، ولی عنوان کرده اگر فرصت بازی به عنوان بازیکن فیکس را به دست نیاورد از آنتورپ جدا خواهد شد.

  • امیر ارسالی در

    مرده شور ببره این فوتبال کثیف رو با این ارقام فوق نجومی قراردادهای بازیکنان که به عقل هیچ صاحب عقل و شعوری جور در نمیاد و نهایت کثافت بازی رو در این باصطلاح ورزش و در واقع تجارتخانه و دکان کاسبی و بازاریابی و شرط بندی و سرتاسر پول‌های حرام رو نشون میده، چرا بیست میلیارد تومان دستمزد برای. یک فصل بازی باید یکعده بیسواد زیر دیپلم بی اخلاق دریافت کنند بعدش نخبگان علمی و مفاخر فرهنگی مملکت یکصدم اینا درآمد و راحتی خاطر نداشته باشن؟

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها