|

تلاش های سانگ یانگ برای زنده ماندن

نسخه بزرگ و مجهز سانگ یانگ تیوولی گرند که قبلا با پسوند XLV‌ شناخته می‌شد، اکنون با برچسب قیمتی فوق‌العاده‌ای وارد بازار اسپانیا شده است.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از خودروبانک، صندوق عقب سانگ یانگ تیوولی گرند بزرگترین نقطه قوت این خودرو است، جایی که فضای باری به حجم 720 لیتر در اختیار مالک قرار دارد و در صورت تمایل می‌توان این فضا را به 1440 لیتر افزایش داد.

سانگ یانگ تیوولی گرند در چند تیپ به بازار عرضه می‌شود که عبارتند از:‌ Line ، Urban Plus ، Premium و Limited. پیشرانه 1.5 لیتری بنزینی توربوشارژر، گزینه اصلی پیشرانه این خودرو است که 163 اسب‌بخار قدرت و 280 نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند. این پیشرانه با گیربکس‌های اتوماتیک یا دنده‌ای به بازار عرضه می‌شود و سیستم انتقال قدرت آن نیز از نوع دیفرانسیل جلو است. حداکثر سرعت قابل دستیابی با سانگ یانگ تیوولی گرند، 181 کیلومتربرساعت خواهد بود.

سانگ یانگ این خودرو را به فیلتر ذرات بنزین و سیستم توقف/حرکت مجهز کرده تا بتواند استاندارد آلایندگی یورو 6 دی را دریافت کند. مصرف سوخت ترکیبی تیوولی گرند 7.2 لیتر در صد کیلومتر است و 163 گرم کربن دی اکسید در هر کیلومتر از اگزوز این خودرو منتشر می‌شود.

یکی از ویژگی‌های بارز سانگ یانگ تیوولی گرند برای مشتریان اسپانیایی، امکان انتخاب نسخه دوگانه سوز آن است. این نسخه علاوه بر بنزین از سوخت گاز مایع یا LPG نیز استفاده می‌کند که علاوه بر کاهش مصرف سوخت، موجب می‌شود تا این خودرو برچسب برتر محیط زیستی را به خود اختصاص دهد.

سانگ یانگ مصمم است تا به هر نحوی تیوولی گرند را به مشتریان اسپانیایی بفروشد. از این رو تخفیفی معادل 2000 یورو را برای هرکدام از پنج تیپ آن در نظر گرفته است. در صورتی که مشتریان خرید خود را نقدی انجام دهند، از تخفیف 1700 یورویی نیز برخوردار خواهند شد. قیمت پایه این خودرو برای مشتریان اسپانیایی 16200 یورو خواهد بود و خرید بالاترین تیپ آن نیز 26050 یورو هزینه در بر خواهد داشت. تیوولی گرند به همراه گارانتی 3 ساله به مشتریان ارائه می‌شود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها