|

نامه پرسپولیس درباره استقلال به AFC

پرسپولیس با ارسال نامه‌ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا، خواستار توجه بیشتر به برخی نکات در خصوص جدال با نماینده تاجیکستان در لیگ قهرمانان شد. …

لینک کوتاه کپی شد

به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، بنابر اعلام امیر علی حسینی، این باشگاه در نامه‌ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا از کمیته مسابقات لیگ قهرمانان درخواست کرد، مسائل مربوط به اجرای پروتکل‌های بهداشتی و همچنین شرایط و امکانات میزبانی در مرحله بعدی مسابقات را با حساسیت دنبال کند.

باشگاه پرسپولیس در نامه خود با تاکید بر این که اطمینان دارد باشگاه میزبان نهایت تلاش و اقدامات خود را برای برگزاری هر چه بهتر بازی مرحله بعد خود برابر پرسپولیس انجام خواهد داد، از کنفدراسیون فوتبال درخواست کرد با توجه به تجربه‌های قبلی در مسابقات 2020 و 2021 به منظور حفظ سلامت اعضای دو تیم و هیئت برگزاری رقابت‌ها، اجرای پروتکل‌های پزشکی ضد کووید 19 را با حساسیت دنبال کند.

باشگاه پرسپولیس در این نامه همچنین با توجه به این که لیگ قهرمانان، بالاترین سطح مسابقات باشگاهی قاره است، خواهان توجه ویژه به شرایط ورزشگاه و زمین محل برگزاری مسابقه، محل تمرین و هتل تیم میهمان شد. در این ارتباط همچنین با توجه به سطح رقابت‌ها، خواسته شد که بازی در زمین چمن طبیعی انجام شود. پرسپولیس 22 شهریورماه از مرحله یک‌هشتم پایانی لیگ قهرمانان آسیا میهمان تیم استقلال تاجیکستان خواهد بود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه