|

احمد مددی فردا از مدیرعاملی استقلال برکنار می شود؟

پیش بینی می شود یک چهره نزدیک به وزارت ورزش به این مجموعه اضافه شود تا هئیت مدیره استقلال به تعداد پنج نفر برسد.

لینک کوتاه کپی شد

پس از اختلافات مدیریتی در باشگاه استقلال در روزهای اخیر که منجر به بروز مشکلاتی میان اعضای هئیت مدیره، مدیرعامل و مسوولان وزارت ورزش شد، خبری در رسانه های گروهی منتشر شد که روز چهارشنبه در حاشیه نشست هئیت دولت مجمع باشگاه استقلال تشکیل خواهد شد در صورتی که این جلسه مجمع نیست بلکه جلسه سه نفره وزیر ورزش و جوانان، وزیر اقتصاد و وزیر دادگستری همان جلسه هئیت واگذاری است که در حال حاضر مسوولیت تصمیم گیری کلان باشگاه استقلال برعهده آنهاست.

بر اساس قانون پس از ارجاع پرونده واگذاری باشگاه استقلال به سازمان خصوصی سازی دیگر وزارت ورزش و جوانان راسا نمی تواند در قبال مسائل کلان و اعضای هئیت مدیره تصمیم گیری کند به همین دلیل این سه وزیر دولت دوازدهم باید به صورت مشترک درباره نحوه عزل و نصب ها در مجموعه هئیت مدیره تصمیم گیری کنند.

بر اساس قوانین جاری اضافه شدن عضو جدید به هئیت مدیره فعلی این باشگاه باید با موافقت این سه وزیر صورت گیرد لذا از آنجا که وزارت ورزش و جوانان قصد دارد تعداد اعضای هئیت مدیره استقلال را به عدد پنج برساند تا ترکیب هئیت مدیره کامل شود، شنیده می شود فردا دو عضو جدید معرفی و درباره ورود آنها رای گیری صورت خواهد گرفت.

حالا این پرسش مطرح می شود که نفرات جدید چه کسانی هستند؟ گفته می شود به احتمال بسیار زیاد یکی از این دو عضو احمد مددی مدیرعامل فعلی باشگاه استقلال است تا وی در هئیت مدیره صاحب حق رای شود، از نفر بعدی نیز تا این لحظه رونمایی نشده است اما پیش بینی می شود یک چهره نزدیک به وزارت ورزش به این مجموعه اضافه شود تا هئیت مدیره استقلال به تعداد پنج نفر برسد.

در صورت بروز این اتفاق و راهیابی احمد مددی به مجموعه هئیت مدیره باید ببینیم سرنوشت علی نامداری مشاور فعلی هئیت مدیره استقلال چه خواهد شد؟ طبیعتا عدم ورود وی به مجموعه مدیریتی استقلال می تواند چالش جدیدی را برای این باشگاه به وجود آورد! به ویژه که اعضای فعلی هئیت مدیره تاکید دارند نامداری به واسطه توانمندی مالی و حمایت های مستمر از باشگاه استقلال باید به مجموعه هئیت مدیره اضافه شود اما انگار چنین تمایلی از سوی دستگاه ورزش وجود ندارد!

مطمئنا خروجی جلسه سه نفره وزرای ورزش، اقتصاد و دادگستری سرنوشت آبی پوشان را به کلی دگرگون خواهد کرد، اما سوال مهم و کلیدی اینجاست آیا با وجود انتقادهای گسترده نسبت به عملکرد مددی باید ببینیم آیا ورود احتمالی هئیت مدیره با چه واکنشی هایی رو به رو خواهد شد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها