|

مددی تو قرارداد را ببند پولش جور می شود!

اخیرا شنیده شده است یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال به احمد مددی اصرار می کند با بازیکنان جدید قراردادهای هنگفت ببندد.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از پارس فوتبال، یکی از مشکلات همیشگی دو تیم بزرگ پایتخت، نبود منابع مالی تعریف شده و بودجه مصوب است و بر همین اساس هیچگاه هزینه ها با بودجه موجود همخوانی نداشته و موجب ثبت بدهی و اعتراض های بعد از آن می شود.

در همین حال، یکی از اقدامات مثبت مدیر عامل استقلال پیش بینی بودجه و منابع و مصارف باشگاه بوده تا بر مبنای آن قرارداد بازیکنان و کادر فنی از یک اسلوب و بودجه مصوب پیروی کند.

اما نکته تاسف بار آنجاست که احمد مددی در این راه سخت و منطق تنهاست و هیچ کدام از اعضای هیات مدیره با این منطق موافق نیستند و اصرار دارند مددی همچنان راه مدیران قبلی را ادامه دهد و قراردادهای میلیاردی و به اصطلاح نجومی با بازیکنان ببندد.

در همین ارتباط شنیده ایم یکی از اعضای هیات مدیره استقلال که خیلی دوست دارد در میان بازیکنان محبوب باشد و فرهاد مجیدی تا همین چند وقت پیش در مسابقات و بعد از گلزنی تیمش، با علامت هیس به او پیام می داد، به مدیر عامل فشار آورده که با فلان بازیکن قرارداد ١١ میلیاردی، دیگری ١۴ میلیاردی و بازیکن خارجی ۵٩٠ هزار یورویی منعقد کند که این امر با مخالفت و مقاومت مددی مواجه شده است.

مددی اصرار دارد بودجه قراردادها و محل تامین آن مشخص باشد اما هیات مدیره استقلال و به ویژه فرد مذکور می گویند:

تو قرارداد را ببند پولش جور می شود!

به نظر می رسد در فصل و انتقالات فشارها از ناحیه هیات مدیره و لشکر رسانه های مجازی بر مددی مضاعف گردد تا او را به عقد قراردادهای ١٠ میلیاردی به بالا وادار کنند.

این در حالی است که هیچ کدام از اعضای فعلی هیات مدیره قدمی در راستای تامین منابع مالی برنداشته و توقع دارند منابع مالی را هم مدیر عامل تامین کند!

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها