|

فنایی: لیاقت فوتبال کشور پیروزی‌های بیشتر از این است!

محمد فنایی، پیشکسوت داوری گفت: داور در دیدار شب گذشته ایران و عراق طوری قضاوت می‌کرد که بتواند تعادل را ایجاد نماید.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از رادیو ورزش، محمد فنایی پیشکسوت داوری کشور در خصوص داوری بازی شب گذشته تیم فوتبال ایران گفت: یک پیروزی این چنین را نباید خیلی بزرگ کنیم چرا که لیاقت کشور و فوتبال ایران بیشتر می‌باشد. ایلگیز تانتاشف ۳۷ ساله که برای این بازی حساس انتخاب شده بود خیلی با ایرماتوف فاصله داشت و بسیار متزلزل قضاوت کرد. در محوطه‌های جریمه هم خیلی اتفاق خاصی رخ نداد و یک یا دو اخطار هم بازیکنان ما بی جهت گرفتند و توپ‌های محوطه جریمه هم نمی‌توانست خطای هَند باشد. خطا بر روی مهدی طارمی خیلی مشهود نبود که بتوانیم آن را خطا محسوب کنیم. داور طوری قضاوت می‌کرد که بتواند تعادل را ایجاد نماید به گونه‌ای که یک کارت به تیم ما و یک کارت به تیم حریف میداد.

وی افزود: بازیکنان باید دقت کنند چه بسا مراحل و بازی‌های بعدی برای تیم ما به تناسب سخت‌تر و حساس‌تر می‌باشد. فکر نمی‌کنم این کارت‌های زرد در بازی‌های بعدی باقی بماند.

پیشکسوت داوری ضمن تبریک به مردم و جامعه ورزشی کشور در پایان عنوان کرد: اگر عراق در بازی دیشب با خشونت و حاشیه بازی می‌کرد، به مشکل برمیخوردیم، چون ما هم تیم و مهره‌های قوی‌ای داریم و بازیکنان قیمت بسیار بالایی پیدا کردند و در تیم‌های اروپایی حرف برای گفتن دارند و کادر فنی تیم هم خیلی بی حاشیه و ساکت است و امیدوام تیم ملی در مراحل بعد هم با همین ثبات و صلابت پیش رود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها