|

وحید امیری به ایران برمی‌گردد؟

شایعه بازگشت وحید امیری به تهران اسباب نگرانی هواداران پرسپولیس و کادر فنی این تیم را فراهم کرده است

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از دانشجو، برخلاف صحبت‌های سرپرست تیم ملی که اهالی فوتبال را امیدوار کرده بود شاید وحید امیری تنها بازی با کامبوج را از دست بدهد و در ادامه مقابل عراق بازی کند، از صبح امروز زمزمه‌هایی در مورد بازگشت وحید امیری به تهران شنیده می‌شود.

طبق شنیده‌ها هافبک ملی پوش پرسپولیس برای درمان آسیب دیدگی خود به تهران باز می‌گردد تا مورد معاینه پزشکان پرسپولیس قرار بگیرد. آسیب دیدگی این بازیکن از ناحیه همسترینگ نیاز به استراحت طولانی مدت دارد و به همین علت اسکوچیچ او را برای بازی‌های باقیمانده تیم ملی کنار گذاشت.

به هر روی بعد از کمال کامیابی‌نیا نوبت به وحید امیری رسید که در بازی‌های تیم ملی دچار مصدومیت شود. جالب اینجاست باشگاه هنوز از میزان مصدومیت این بازیکن باخبر نیست و البته موضوع را با نگرانی زیاد دنبال می‌کند.

خبر دوری چند هفته‌ای امیری از میادین بیشتر باعث دل‌نگرانی پرسپولیسی‌ها شده چرا که بازگشت او به تهران نشان می‌دهد مصدومیت او جدی‌تر از حدی است که از سوی سرپرست تیم ملی اعلام شده است.

ناگفته پیداست هواداران پرسپولیس نگران این موضوع هستند سایر بازیکنان نیز به‌خاطر فشار بالای مسابقات ملی با مصدومیت مواجه شده و در بازگشت به ایران نتوانند برای پرسپولیس در بازی‌های حساس پیش رو به میدان بروند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها