|

افشاگری مدیر استقلال علیه ادعای جنجالی مجیدی

فرهاد مجیدی ۲ روز پیش مصاحبه تندی علیه مدیران استقلال انجام داد و مدعی شد نصرالله عبداللهی و فرزاد مجیدی از جیب شان برای خرید موارد اولیه…

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از دانشجو، یکی از مدیران استقلال مدعی است از چند روز پیش ۴۰ میلیون تومان به عنوان تنخواه به حساب خاصی که کمک سرپرست این تیم می‌تواند هزینه‌ها را از طریق آن پرداخت کند، واریز شده است.

طرفداری در این خصوص نوشت: فرهاد مجیدی ۲ روز پیش مصاحبه تندی علیه مدیران استقلال انجام داد و در بخشی از آن مدعی شد نصرالله عبداللهی و فرزاد مجیدی از جیب شان برای خرید موارد اولیه تیم هزینه می‌کنند.

در این بین یکی از مدیران ارشد استقلال این شایعه را تکذیب کرد و گفت: مشکلات مالی در استقلال وجود دارد ولی اینطور نیست که تیم را کلا رها کرده باشیم. ما ۴۰ میلیون تنخواه برای تامین هزینه‌های جاری تیم به حساب خاصی که فرزاد مجیدی می‌تواند به آن دسترسی داشته باشد، واریز کرده ایم و چنین مساله ای درست نیست.

همچنین گفته می‌شود مدیران امور مالی باشگاه کارت بانکی حسابداری استقلال را در اختیار یکی از کارمندان باشگاه قرار داده اند تا هر کجا که لازم باشد این شخص برای تامین هزینه‌های تیم کارت بکشد.

گویا بعد از بازداشت اسماعیل خلیل زاده از آن جایی که صاحب یکی از امضاهای حساب مشترک باشگاه حضور ندارد که چک‌ها را امضا کند، اوضاع مالی استقلال به هم ریخته است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها