|

26 میلیاردی که پرسپولیسی ها باید به رادو بدهند!

اگر پرسپولیس نتواند این دروازه‌بان را برگرداند، نه تنها تا پایان فصل مشکل دروازه‌بان خواهد داشت، بلکه باید تمام مبالغ قرارداد او در سه فصل…

لینک کوتاه کپی شد

پس از چند روز غیبت بوژیدار رادوشویچ در تمرینات پرسپولیس، یحیی گل‌محمدی از باشگاه درخواست کرده تا سریعا مقدمات بازگشت این دروازه‌بان در ایران انجام شود و از این رو پرسپولیسی‌ها به تکاپو افتادند تا مشکل رادوشویچ را برای جلب نظرش و بازشگست حل کنند.

در  همین حال، دیروز (دوشنبه) وکیل ایرانی رادوشویچ به باشگاه پرسپولیس رفت و آخرین درخواست موکلش را به باشگاه ارائه کرد. رادوشویچ به پرسپولیس اعلام کرده با توجه به  اینکه  قراردادش از پایان خرداد تا پایان خرداد هر سال است، باشگاه باید تمام قرارداد این فصل او را پرداخت کند اما مدیران پرسپولیس می‌گویند فصل اواسط مرداد تمام می‌شود تا آن زمان مطالبات این بازیکن را پرداخت می‌کنند.

رادوشویچ تا به حال حدود ۵۵ درصد از قرارداد این فصل خود را دریافت کرده و حالا با درخواست جدیدش، پرسپولیس باید حدود ۱۰۰ هزار یورو به او بدهد. البته این فقط یک بخش ماجرا است. رادوشویچ بابت فصل گذشته هم ادعای دریافت ۱۸ هزار یورو بابت آپشن قراردادش را هم دارد و با این حساب پرسپولیس برای جلب نظر و بازگشت او باید حدود ۱۱۸ هزار یورو به او بدهد.

دروازه‌بان کروات پرسپولیس که طی چند سال خیر همیشه در دریافت مطالبات خود مشکل داشته، هر بار با باشگاه همکاری کرده تا پرسپولیس دچار مشکل نشود اما این‌بار برخورد نامناسب یکی از مدیرانی میانی باشگاه با او، باعث شده رادوشویچ دوستی و رفاقت را با باشگاه کنار بگذارد و بخواهد قانونی مشکلاتش حل شود. اگر پرسپولیس نتواند این دروازه‌بان را برگرداند، نه تنها تا پایان فصل مشکل دروازه‌بان خواهد داشت، بلکه باید تمام مبالغ قرارداد او در سه فصل آینده را نیز پرداخت کند. درواقع اگر رادوشویچ یک طرفه فسخ کند و برنگردد، پرسپولیس با پرونده حدود ۸۰۰ هزار یورویی دیگر روبه‌رو خواهد شد. (پرسپولیس در واقع دو راه دارد یا تامین حدود ۳ونیم میلیارد برای گلر کروات و پرداخت مطالباتش یا باز شدن یک پرونده ۲۶ میلیاردی در فیفا)

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها