|

امباپه فقط به یک شرط با PSG تمدید می‌کند!

وضعیت آینده کیلیان امباپه در پی اس جی همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از ورزش3، ناصر الخلیفی مدیر پی اس جی از شایعات جدایی کیلیان امباپه و انتقال او به رئال خسته شده است. او در مصاحبه با اکیپ صراحتا گفت که هرگز امباپه را واگذار نخواهند کرد و اطمینان داد که در نهایت او قراردادش را تمدید می کند.

این در حالی است که از قرارداد امباپه تنها یک سال دیگر زمان باقی است و شاید بتوان پیام الخلیفی را نوعی تهدید تعبیر کرد. امباپه اگر قراردادش را تمدید نکند، ممکن است حتی مجبور شود هفته ها از روی سکوها بازی های پی اس جی را تماشا کند.

طبق ادعای لوپاریزین، امباپه که می داند باشگاه برای فروش او وارد مذاکره با هیچ تیمی نخواهد شد، تا انتهای نقل و انتقالات تابستانی صبر خواهد کرد و سپس در مورد تمدید، تصمیم نهایی را می گیرد.

امباپه مستقیما فعالیت های تابستانی پی اس جی در نقل و انتقالات را تحت تاثیر قرار خواهد داد چرا که سران باشگاه می دانند که کلید تمدید در تقویت هر چه بیشتر تیم است. پی اس جی فصل قبل لوشامپیونا را به لیل باخت و در لیگ قهرمانان نیز پشت سر سیتی در نیمه نهایی ماند.

امباپه تیمی به مراتب قوی تر و جاه طلب تر را برای فصل بعد می خواهد؛ در غیر این صورت حاضر به تمدید نخواهد شد. فشار از سوی باشگاه روی امباپه بسیار بالاست ولی ستاره جوان قصد ندارد به راحتی تسلیم شود.

پی اس جی دو بازیکن بزرگ برای دفاع راست و چپ جذب می کند و یک هافبک خوب که احتمالا جینی واینالدم است را نیز به خدمت خواهد گرفت. باید دید این خریدها برای راضی کردن امباپه به تمدید کافی خواهند بود یا خیر.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها