|

ستاره ایران برابر بحرین چه کسی بود؟

تیم ملی فوتبال ایران با درخشش سردار آزمون و مهدی طارمی، زوج خط حمله اش، موفق به شکست بحرین شد.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از فرارو، پیروزی ۳ بر صفر تیم ملی ایران برابر بحرین در مرحله اول انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، باعث شده تا وضعیت ایران در گروه سوم رقابت‌های منطقه آسیا بهتر شود. ایران حالا از ۶ بازی ۱۲ امتیازی است و اگر در ۲ بازی آینده بتواند کامبوج و عراق را شکست دهد آن وقت به عنوان صدرنشین راهی مرحله دوم انتخابی می‌شود.

ایران در شرایطی از سد بحرین عبور کرد که زوج خط حمله اش در اوج آمادگی نشان داد؛ سردار آزمون و مهدی طارمی هر سه گل بازی را زدند و طبیعتا این دو نفر تاثیرگذارترین بازیکنان تیم ملی بودند. سردار آزمون دبل کرد و مهدی طارمی هم یک بار موفق به گلزنی شد. با وجود دو گلی که سردار آزمون به ثمر رساند، اما به نظر می‌رسد ستاره بازی ایران – بحرین، مهدی طارمی، مهاجم بوشهری تیم ملی باشد.

به گزارش فرارو، مهدی طارمی اگرچه یکبار گلزنی کرد، ولی هر دو پاس گل اول بازی را هم به سردار آزمون داد تا به تنهایی روی ۱۰۰ درصد گل‌هایی که ایران به بحرین زد ایفای نقش کند. البته طارمی از سایت مرجع آماری فوتبال ایران یعنی متریکا هم نمره قابل قبولی دریافت کرده و به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شده است. او یک گل زد، ۲ پاس گل داد، ۴ ضربه در چارچوب داشت و ۴ پاس کلیدی هم به همتیمی هایش داد. به غیر از تعداد گل، که یکی از سردار آزمون کمتر زد، در بقیه فاکتورها، طارمی بهترین بازیکن زمین بود. مجموع این اتفاقات باعث شد تا او بالاتر از بقیه بازیکنان ایران، ستاره تیم ملی در تقابل با بحرین شود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها