|

(عکس) بازیکنی که برگ برنده اسکوچیچ شد

تعویض بین دو نیمه تیم ملی فوتبال ایران باعث شد تا در روند بازی ملی‌پوشان ایرانی تغییر محسوسی ایجاد شود و دو گل طلایی به ثمر برسد.

لینک کوتاه کپی شد

نیمه اول دیدار تیم‌های ملی ایران و بحرین در شرایطی به پایان رسید که چندان فرصت خوبی نصیب خط حمله تیم ملی نشد و انتقال توپ از دفاع به حمله به خوبی شکل نگرفت؛ این مسئله باعث شد تا کادرفنی به سرعت تغییر را در دستور کار خود قرار دهند و تیم ملی با تغییر جدیدی در نیمه دوم وارد زمین شد.

تغییر اسکوچیچ، حضور سامان قدوس در بین دو نیمه به جای میلاد محمدی بود؛ این تغییر باعث شد تا احسان حاج‌صفی به دفاع چپ برود و امیری در پست وینگر چپ کار خود را دنبال کند و احمد نوراللهی در میانه زمین در نقش تک هافبک دفاعی کار خود را انجام دهد و قدوس در نقش هافبک پشت فوروارد به میدان برود.

قدوس که به تازگی با صعود برنتفورد به لیگ برتر جزیره، با روحیه بالایی در اردوی تیم ملی حضور پیدا کرده در نیمه دوم باعث شد تا سرعت انتقال توپ در خط حمله به طرز محسوسی بالا برود و خلق موقعیت‌های پی در پی روی دروازه بحرینی‌ها ایجاد شود که ماحصل آن سه گل برای تیم ملی روی حرکت تیمی و درخشش مهدی طارمی و سردار آزمون بود.

سامان قدوس همچنین دو شوت سنگین به سوی دروازه بحرینی‌ها داشت که با بدشانسی به گل نرفت. او هم‌چنین یک حرکت تکنیکی فوق‌العاده و هماهنگ‌شده با علی قلی‌زاده داشت که در نهایت این توپ راهی به دروازه بحرین پیدا نکرد؛ هافبک تیم ملی پس از حضور کوتاه‌مدت مقابل هنگ‌کنگ، زمان بیشتری امشب مقابل بحرین فرصت بازی پیدا کرد و به خوبی توانایی‌های خود را مقابل حریف سخت‌کوش نشان داد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه