|

شگفتی تیم ملی یک استقلالی است؟

تیم ملی فوتبال ایران امشب در حساس‌ترین دیدار بازی گروه سوم مرحله انتخابی جام جهانی در منطقه آسیا به مصاف بحرین می‌رود.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از فرارو، تیم ملی فوتبال ایران مهیا می‌شود تا ششمین بازی اش در مرحله گروهی انتخابی جام جهانی را برگزار کند. این تیم از ۵ بازی قبلی با کسب ۹ امتیاز در رده سوم گروه ایستاده و نیاز مبرم به سه امتیاز دیدار حساس امشب برابر بحرین دارد.

پیش از شروع این بازی، بسیاری منتظر هستند تا دراگان اسکوچیچ ترکیب اصلی تیم ملی را معرفی کند تا مشخص شود آیا این سرمربی کروات برای بازی با بحرین سورپرایزی دارد یا خیر. اگرچه در این مورد نمی‌شود نظر قطعی داد، ولی به نظر می‌رسد اگر اسکوچیچ غافلگیری‌ای برای بحرینی‌ها داشته باشد آن بازیکن مهدی قایدی، ستاره تیم استقلال است.

به گزارش فرارو، مهدی قایدی تنها بازیکن استقلال که به تیم ملی دعوت شده و حالا بسیاری منتظر هستند تا او در دیدار برابر بحرین موازنه را به هم بزند. در واقع قایدی تنها مهاجم تیم ملی است که در دیدار قبلی برابر هنگ کنگ بازی نکرده است؛ او برخلاف کاوه رضایی و کریم انصاری فرد که به عنوان بازیکن ذخیره واره زمین شدند، در طول ۹۰ دقیقه روی نیمکت نشست.

همین مورد باعث شده تا این شایعه به راه بیفتد که قایدی مهره پنهان دراگان اسکوچیچ برای بازی با بحرین است؛ اینکه او از ابتدا در ترکیب قرار بگیرد یا در ادامه به عنوان بازیکن ذخیره وارد میدان شود مشخص نیست، ولی استفاده از او یکی از حربه‌های احتمالی دراگان اسکوچیچ در بازی امشب برابر بحرین محسوب می‌شود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها