|

ایتالیا در رقابت‌های یورو؟

پیش‌بینی مورینیو از عملکرد تیم ملی ایتالیا در یورو

ژوزه مورینیو، سرمربی رم، معتقد است که تیم ملی ایتالیا به جمع چهار تیم پایانی رقابت‌های یورو صعود خواهد کرد.

لینک کوتاه کپی شد

ژوزه مورینیو که اخیراً به عنوان سرمربی جدید رم انتخاب شد در روزنامه سان مطالبی جداگانه در رابطه با تیم های حاضر در رقابتهای یورو نوشته است و بر این اساس او انتظار دارد که تیم ملی ایتالیا نتایج فوق العاده ای در این مسابقات کسب کند.

ژوزه مورینیو وضعیت تیم ملی ایتالیا در رقابت‌های یورو را این‌گونه پیش‌بینی کرده است: " من می خواهم روی عملکرد بازیکنان ملی پوش خود در رم یعنی لئوناردو اسپینازولا، برایان کریستانته و لورنزو پیگرینی تمرکز کنم. با این حال ایتالیا ترکیبی از بازیکنان بسیار خوب و باتجربه است؛ بچه‌هایی که می‌دانند چگونه برنده شوند و کاملاً قدرتمند هستند.

روبرتو مانچینی یک مربی بسیار با تجربه است و 20 سال در بهترین لیگ های دنیا مربیگری کرده است بنابراین او بیش از حد آماده است و در مرحله مقدماتی نیز به وضوح این را نشان داد. تیم ملی ایتالیا زیر نظر او پیشرفت زیادی کرده است. ایتالیا بازیکنان با استعدادی دارد که دانش تاکتیکی بسیار خوبی دارند. آنها قادر به بازی به روش های مختلف هستند. روبرتو تا حدودی کیفیت حمله را به آنها اضافه کرده اما آنها ماهیت خود را از دست نمی دهند و می دانند که چگونه رقابت کنند.

من فکر می کنم این بهترین کیفیت آنها به عنوان یک تیم است. یافتن نقاط ضعف دشوار است. من فکر می کنم آن ها در جمع چهار تیم نهایی خواهند بود."

منبع: خبرگزاری دانشجو

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها