|

مذاکره مجیدی با قوچان‌نژاد؛ شایعه یا واقعیت؟

آیا اخباری که درباره احتمال استقلالی شدن رضا قوچان‌نژاد منتشر شده، صحت دارد؟

لینک کوتاه کپی شد

قرارداد مهاجم ایرانی زووله با این باشگاه هلندی در شرایطی تا کمتر از یکماه دیگر به پایان خواهد رسید که او از شرایطش در این تیم به هیچ عنوان راضی نبوده و جدایی‌اش از زووله قطعی به نظر می‌رسد.

در شرایطی که از رضا گوچی به عنوان یکی از بمب‌های نقل و انتقالات تابستانی فوتبال ایران نام برده می‌شود، حضور تقریبا همزمان او و فرهاد مجیدی در امارات باعث شد تا شایعاتی درباره مذاکره سرمربی استقلال با این بازیکن سرشناس مطرح شود و اینکه ممکن است او فصل آینده شاگرد فرهاد مجیدی شود. عکسهای گوچی در سواحل دوبی و همچنین سفر مجیدی به دوبی در همان زمان باعث شد که چنین گمانه زنی هایی به وجود بیاید.

این خبرها در حالی منتشر شده که سایت معتبر ترانسفرمارکت قیمت مهاجم سابق تیم ملی را 413 هزار دلار برآورد کرده و استقلال برای جذب او با توجه به قیمت روز دلار – حدود 23 هزار تومان – باید در حدود 9.5 میلیارد تومان هزینه کند و باید دید استقلال در صورتی که واقعا برنامه‌ای برای جذب این مهاجم داشته باشد، امکان پرداخت چنین رقمی را دارد؟

نکته دیگری که باید به آن اشاره کرد، ترافیک در خط حمله استقلال است. شیخ دیاباته، ارسلان مطهری، مهدی قایدی و آرمان رمضانی مهاجمان فعلی استقلال هستند و بعید است مجیدی، رضا گوچی را برای نیمکت‌نشینی به تیمش بیاورد و احتمالا باید با یکی از مهاجمان فعلی تیمش خداحافظی کند که هنوز معلوم نیست خروجی استقلال در خط حمله، چه بازیکنی خواهد بود. البته مجیدی هنوز لیست خروجی تیمش را به مدیران باشگاه نداده است.

از طرف دیگر اگر فرض بگیریم که استقلال برای مثال با شیخ دیاباته در پایان فصل خداحافظی خواهد کرد، از امین قاسمی‌نژاد مهاجم شهرخودرو(پدیده) که در نقل و انتقالات زمستانی هم به استقلال بسیار نزدیک شده بود، به عنوان گزینه مورد نظر مجیدی نام برده می‌شود و بعید است او سراغ رضا گوچی رفته باشد.

منبع: فوتبالی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها