|

پشت پرده عجیب اعتراض های رادوشوویچ چیست؟

بوژیدار رادوشویچ که هر بار به کشورش می رود، برای بازگشت با اما و اگر مواجه می شود

لینک کوتاه کپی شد

رادوشوویچ که این روزها در کرواسی به سر می برد، به دنبال بالا بردن حقوق خود است.

به گزارش طرفداری، بوژیدار رادوشویچ که هر بار به کشورش می رود، برای بازگشت با اما و اگر مواجه می شود، در تازه ترین سفر به کرواسی ضمن انتشار پستی در فضای مجازی و اعلام این که خداحافظی همیشگی می تواند سخت باشد، مدعی شده بر سر مسائل مالی ناراحت است چرا که باشگاه هنوز بخشی از قراردادش را پرداخت نکرده و به همین دلیل ممکن است اصلا برنگردد.

این ادعا در حالی از سوی رادو مطرح شده که او فقط 5 درصد از قراردادش را دریافت نکرده که دلیلش هم این است او پول خود را به صورت دلاری دریافت می کند.

ماجرا از این قرار است باشگاه پرسپولیس در روز بازی با ذوب آهن مبلغ 5 درصد به بازیکنان پرداخت کرد و چون مبلغ رادو به صورت دلاری است، باشگاه نیازمند زمان بیشتری برای پرداخت مطالبات او است. به این گونه که باشگاه طبق روال باید نامه ای به وزارت ورزش ارسال کرده و وزارت ورزش نیز با ارسال نامه ای به بانک مرکزی، پرداخت این مبلغ از سوی باشگاه پرسپولیس را تایید کند.

پس از آن بانک مرکزی نامه ای را به بخش ارزی ارسال می کند تا بخش ارزی با ارسال تاییده ای به شهر استانبول، این مبلغ را به رادو پرداخت کند. این روالی است که مدتهاست برای پرداخت به بازیکنان و مربیان خارجی انجام می شود و معمولا بین 4 تا 5 روز زمان می برد که در آن مقطع رادو به کرواسی رفته بود.

از این رو دلیل برنگشتن رادو این موضوع نیست. واقعیت این است رادو در گفتگویی که با مسئولان باشگاه داشته اعلام کرده باید به مبلغ قراردادش اضافه شود چرا که لیگ طولانی شده است.

مسئولان باشگاه نیز به او اعلام کرده اند طولانی شدن لیگ ربطی به باشگاه ندارد و به خاطر شرایط کرونا در تمام جهان است و به همین دلیل قرار نیست به مبلغ قرارداد او اضافه شود. از این رو بهتر است به تهران برگردد و تا پایان فصل رقم قرارداد خود را طبق روال دریافت کند.

به هر روی رادو که در فصل اخیر بیشتر از تمام سال های گذشته در مورد برنگشتن و پایان دادن به قراردادش در پرسپولیس خبر ساز شد، طبق مقررات باید به پرسپولیس برگردد چرا که او تنها 5 درصد طلبکار است و نمی تواند با این مبلغ قراردادش را فسخ کن

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها