|

ابهامات حضور گابریله پین در کنار سرمربی استقلال

فرهاد مجیدی در صفحه شخصی خود از قطعی شدن حضور یک مربی ایتالیایی و حضور در تهران رونمایی کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از ایران ورزشی، این مربی به گفته سرمربی استقلال سابقه همکاری با تیم ملی ایتالیا و باشگاه‌هایی همچون فیورنتینا، جنوا، والنسیا، گالاتاسرای و النصر را دارد. درباره اینکه دستمزد مربی مورد نظر مجیدی قرار است به چه شکل پرداخت شود، هیچ اطلاعاتی داده نشده و مشخص نیست که در نهایت مجیدی از جیب خودش دستمزد این مربی را پرداخت خواهد کرد یا اینکه باشگاه طبق عرف این کار را انجام خواهد داد.

خبر حضور این مربی خارجی در تهران در حالی جلب توجه می‌کند که سازمان لیگ تأکید کرده بود هیچ مربی و بازیکن خارجی مجاز نیست در سال جاری با باشگاه‌ها قرارداد منعقد کند. تاکنون نیز مسئولان سازمان لیگ درباره لغو قانون منع به‌کارگیری مربی و بازیکن خارجی هیچ اطلاع‌رسانی‌ای نداشته‌اند و حتی هفته پیش سازمان لیگ صراحتاً اعلام کرده بود که باشگاه استقلال تحت هیچ شرایطی نمی‌تواند با مربی ایتالیایی مد‌نظر فرهاد مجیدی همکاری کند.

خبری که مجیدی در صفحه شخصی خود قرار داده اما خلاف این ادعا را ثابت می‌کند و احتمالاً همکاری با مربی ایتالیایی قطعی شده که سرمربی استقلال بدون توجه به قوانینی که وجود دارد، اعلام کرده مربی ایتالیایی به تهران خواهد آمد. با توجه به اطلاع‌رسانی سرمربی استقلال باید منتظر ماند و دید در نهایت سازمان لیگ چه واکنشی نسبت به حضور مربی ایتالیایی در تهران نشان خواهد داد و آیا با این ماجرا کنار خواهد آمد یا اینکه همچنان دست به مخالفت با چنین همکاری‌هایی خواهد زد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها