|

خوشحالی مادریدیستا ها از بازگشت آنچلوتی

مطبوعات مادرید در خصوص بازگشت آنچلوتی در جلد امروز خود نوشتند و به تمجید از مرد ایتالیایی پرداختند.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از فارس، شب گذشته کارلو آنچلوتی به سرمربی جدید رئال مادرید لقب گرفت و جانشین زیدان شد. او پیشتر در سال‌های 2013 تا 2015 در این تیم حضور داشت و توانست یکی از مهمترین لحظات تاریخ این باشگاه را رقم زند.

کارلو آنچلوتی رئال مادرید را به «دسیما» و دهمین قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا رساند و توانست با شکست بارسلونا، مادرید را قهرمان جام حذفی سال 2014 بکند.

بازگشت او به نیمکت رئال باعث شد تا دوباره خاطرات خوب برای مادریدی‌ها زنده شود و مطبوعات به تمجید از مرد ایتالیایی بپردازند.

آ.اس با تیتر «یک فرصت غیرقابل انکار» به استقبال آنچلوتی رفت و از بازگشت مرد دسیمایی صحبت کرد. این رسانه نوشت که رئال پس از اینکه متوجه شد نمی‌تواند پوچتینو را به مادرید آورد، برای بازگشت کارلتو اقدام کرد.

آ.اس همچنین از تمدید قرارداد رئال با واسکز نیز نوشت و مدعی شد که مسی در نزدیک تمدید با بارساست.

مارکا چاپ مادرید با تیتر «مردی که دسیما برای آورد،‌بازگشت» به تمجید از آنچلوتی پرداخت و قرارداد 3 ساله این مرد ایتالیایی با رئال مادرید سخن گفت.

مارکا همچنین نوشت که کومان نیز در بارسا می‌ماند و با این باشگاه تمدید خواهد کرد.

از طرف دیگر طرفداران و کارشناسان لیگ برتر از رفتن آنچلوتی ناراحت شدند و اظهار داشتند که اورتون پس از او کار سختی خواهد داشت. تیم شهر لیورپول که با حضور آنچلوتی متفاوت بازی می‌کرد و نمایش خوبی داشت، اکنون پس از رفتن او به مشکل بزرگ برخورده است. برخی معتقدند که نونو اسپریتو سانتو می‌تواند جانشین او شود ولی باید دید چه اتفاقی خواهد افتاد. 

آنچلوتی در 2 سال حضور در رئال مادرید بهترین آمار تاریخ مربیگری خود را به ثبت رساند و با میانگین امتیاز 2.36 نشان داد چقدر در این تیم موفق بوده است. او حالا باید دوباره رئال مادرید را بسازد و برای قهرمانی چهاردهم این باشگاه در اروپا تلاش کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها