|

آگوئرو: با حضور من در بارسا مسی هم ماندنی می شود

اولین خرید تابستانی بارسلونا در اولین مصاحبه خود در این باشگاه از رابطه خود با مسی صحبت کرد و از آخرین خاطره خود با گواردیولا پرده برداشت.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از فارس، سرخیو آگوئرو شب گذشته توانست به اولین خرید تابستانی بارسلونا نام گیرد و با قرارداد 2 ساله به جمع بازیکنان این تیم اضافه شود.

آگوئرو در بدو ورود به تمجید از بارسلونا پرداخت و عنوان کرد که همیشه دوست داشته بازیکن آبی‌اناری‌ها شود.

ستاره آرژانتینی اظهار داشت: یک ماه و نیم پیش، وقتی بارسلونا از من خواست که به اینجا بیایم هیچ شک و تردیدی نکردم و به آنها گفتم با هیچ باشگاه دیگری مذاکره نخواهم کرد و به تیم شما خواهم پیوست.

آگوئرو ادامه داد: زمانی که یک بچه بودم، همیشه می‌گفتم که یک روز بارسلونا به من پیشنهاد خواهد داد ولی این اتفاق رخ نداد. به همین دلیل وقتی این موقعیت برای من پیشش آمد، درنگ نکردم و تصمیم گرفتم که به این باشگاه بیایم.

بازیکن سابق منچسترسیتی که به گلزن برتر این باشگاه بدل شد و توانست به یکی از برترین گلزنان تاریخ لیگ برتر انگلیس نام گیرد، اظهار داشت: وقتی قهرمان لیگ برتر شدیم در ضیافت ناهار خاطرم هست که پپ گواردیولا به من گفت به بهترین باشگاه دنیا می‌روی. خیلی خوشحالم و سعی دارم بهترین نمایشم را در این باشگاه به ثبت رسانم. من به اینجا آمدم تا بارسلونا را برای قهرمانی کمک کنم.

آگوئرو اظهار داشت: به غیر از فصل گذشته، من 9 فصل فوق العاده را با منچسترسیتی گذراندم. من توانستم به این باشگاه کمک کنم تا جوایز مختلف کسب کند. البته فصل پیش به دلیل مصدومیت زانو نتوانستم چند ماهی برای تیم بازی کنم و پس از مصدومیت نیز کرونا گرفتم و دوری من از فوتبال بیشتر شد. اما در چندین هفته گذشته احساس بهتری دارم. وضعیت زانویم عالی است و من می‌خواهم اینجا توانایی‌هایم را به نمایش گذارم.

ستاره آرژانتینی که یکی از دوستان نزدیک لئو مسی است در خصوص آینده این فوق ستاره بارسلونا نیز صحبت کرد و اظهار داشت: من با او زندگی کردم، با او هر روز صحبت می‌کنم و ما در تمرینات بسیار با هم خوش می‌گذرانیم. ما تمام سعیمان را برای بارسلونا به ثبت خواهیم رساند.

وی ادامه داد: به نظرم لئو می‌ماند و با بارسلونا ادامه می‌دهد. برایم افتخاری بزرگ است که در باشگاه بارسلونا در کنار مسی فوتبال بازی خواهم کرد.

آگوئرو پس از این قرارداد به اردوی تیم ملی آرژانتین رفت تا در کنار مسی به تیم ملی برای بازی‌های کوپا آمریکا کمک کند. باید دید همکاری این 2 زوج آرژانتینی در فصل بعد چقدر می‌تواند به آبی‌اناری‌ها کمک کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها