|

چرا اسکوچیچ ترابی را انتخاب کرد؟

مهدی ترابی بعد از مدت ها به تیم ملی اضافه شده است؛ قطع به یقین دلیل این دعوت را می توان عملکرد عالی اش در لیگ قهرمانان آسیا دانست.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از دانشجو، مهدی ترابی بعد از یک نیم فصل ناامید کننده در العربی به لیست مازاد این تیم رفت و تصمیم گرفت به پرسپولیس باز گردد.

این وینگر تکنیکی و شوتزن که بازیکن مورد علاقه کارلوس کی‌روش بود و توسط او اولین بار به تیم ملی دعوت شد از زمان حضور اسکوچیچ رنگ اردوهای تیم ملی را ندید. ترابی در بازی با ازبکستان، بوسنی و سوریه به تیم ملی دعوت نشد اما در نهایت راه رسیدن به پیراهن تیم ملی را پیدا کرد.

مهدی در بازی های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا یکی از بهترین بازیکنان رقابت‌ها بود و با ارسال ۵ پاس گل در صدر جدول گلسازان قرار گرفت. البته درخشش مهدی به این ۵ پاس گل ختم نمی‌شود و او توانست در ۶ بازی ۲۰ فرصت گلزنی را خلق کند و رکورددار جام باشد. ترابی بهترین بازیساز آسیا است و مشکلی که تیم ویلموتس در ایجاد موقعیت برای مهاجمانش در بازی با عراق بحرین داشت را می‌تواند بر طرف کند.

مهدی در بازی دور رفت برابر بحرین حتی روی نیمکت هم نبود و در بازی با عراق هم ویلموتس او را روی نیمکت نشاند و یک دقیقه هم به او بازی نداد اما این ستاره تیم فوتبال پرسپولیس می‌تواند با درخشش برابر بحرین و عراق راه نجات برای تیم ملی باشد و مثل پرسپولیس که به او تکیه دارد، در تیم ملی هم یکی از ستون‌های تیم باشد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها