|

سرنوشتی تکراری این بار برای آلبا!

جوردی آلبا مدافع صاحب نام بارسلونا این بار نامش در لیست ستاره های فروشی بارسلونا در تابستان دیده می شود.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، بارسلونا مانند تابستان سال گذشته به دنبال راحت شدن از شر بازیکنانی است که دستمزد بالایی دریافت می کنند و نام یوردی آلبا نیز در فهرست فروش این تیم قرار گرفته است. اتلتیکو مادرید، قهرمان این لالیگا برای جذب این مدافع اسپانیایی اقدام کرده و ممکن است یوردی آلبا از بارسلونا جدا شده و فصل بعد با لوئیس سوارز، هم تیمی سابق خود در پایتخت اسپانیا همبازی شود.

نام بازیکنانی چون یوردی آلبا، سرخیو بوسکتس، سرجی روبرتو، آنتوان گریزمان، فیلیپ کوتینیو و عثمان دمبله در لسیت فروش بارسلونا قرار گرفته و در صورت رسیدن پیشنهادی مناسب، مدیران باشگاه مشکلی با جدایی هیچ یک از بازیکنان مذکور ندارند و برعکس، علاقمند به فروش آنها برای بهبود شرایط مالی نیز هستند.

نشریه آ.اس مدعی شد دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکومادرید علاقه مند به جذب یک مدافع چپ در فصل تابستان است و نام یوردی آلبا در فهرست خرید این تیم قرار گرفته است. این مدافع باتجربه در یبن بازیکنان مهم رختکن بارسلونا جای دارد و مدیران ابن باشگاه بی میل به تغییر شرایط و فروش چنین بازیکنانی نیستند. یوردی آلبا در دو فصل اخیر و به مانند بسیاری دیگر از بازیکنان قدیمی بارسلونا دچار افت محسوسی شده و احتمال جدایی او در صورت جدی شدن اتلتیکومادرید برای انتقال این بازیکن وجود دارد. البته تجربه قبلی بارسلونا در فروش بازیکن به اتلتیکومادرید خوشایند نبود و لوییس سوارز نقش مهمی در قهرمانی این تیم در لالیگا ایفا کرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها