|

ماجرای عجیب قرارداد عرفان گل محمدی با استقلال

عرفان گل محمدی، بدون اینکه قراردادش ثبت شود و نامش در لیست استقلال در لیگ قهرمانان باشد، همراه تیم به عربستان سفر کرد تا با تیم تمرین کند.

لینک کوتاه کپی شد

عرفان گل محمدی بازیکنی است که در روز‌های آخر حضور محمود فکری با سجاد آقایی معاوضه شد، اما چون سرمربی سابق استقلال کیفیت او را تایید نکرد، اجازه ثبت قرارداد به این بازیکن را نداد. نکته مهم ماجرا این است زمانی که فرهاد مجیدی جانشین محمود فکری شد هم کیفیت عرفان گل محمدی را تایید نکرد تا قرارداد این بازیکن هرگز با استقلال ثبت نشود.

عرفان گل محمدی، اما به شکلی عجیب بدون اینکه قراردادش ثبت شود و نامش در لیست استقلال در لیگ قهرمانان آسیا باشد، همراه تیم به عربستان سفر کرد تا فقط این امکان را داشته باشد با تیم تمرین کند. در حال حاضر پنجره استقلال به دلیل شکایت میلیسیچ لکیچ بسته است و دیگر امکان ثبت قرارداد این بازیکن با آبی‌ها وجود ندارد تا داستان عرفان گل محمدی به یکی از معما‌های بزرگ استقلال در لیگ بیستم تبدیل شود.

اینکه چطور بازیکنی که نه مورد تایید سرمربی سابق و نه سرمربی فعلی استقلال است با این باشگاه قرارداد امضا کرده، سوالی است که خیلی‌ها منتظر شنیدن جواب آن هستند.

منبع: طرفداری

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها