|

عزیزی خادم: در یک آوردگاه و گذرگاه سخت تاریخی قرار گرفتیم

شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدارسیون فوتبال در حاشیه حضور وزیر ورزش در تمرین تیم ملی گفت:تنها در اردوی تیم ملی اختلافات کمرنگ می شود.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از خبر آنلاین، شهاب‌الدین عزیزی‌خادم در حاشیه آخرین تمرین تیم ملی فوتبال در جزیره کیش و حضور وزیر ورزش و جوانان در اردوی این تیم اظهار داشت: من خدمت وزیر ورزش و جوانان عرض خوش‌آمد می‌گویم. ایشان با توجه به ترافیک کاری که داشته در اردوی تیم ملی حضور پیدا کرد. تیم ملی متعلق به هیچ دولت، جناح و شخص خاصی نیست و برای همه است. نگاه ما نگاه همکاری است و فکر می‌کنم تنها جایی که اختلافات خیلی کمرنگ است در فضای موجود است و یک همگرایی به وجود آمده است.

وی ادامه داد: جا دارد تشکر کنم، امروز با مساعدت‌های  سازمان برنامه بودجه و پیگیری‌های وزیر ورزش، ۲۰ میلیارد تومان به فدراسیون کمک شد. البته ظرف دو روز آینده هم  ۱۰ میلیارد تومان کمک خواهد شد. آقای سلطانی‌فر به درستی اشاره کرد که محدودیت مالی ندارند و صعود تیم ملی و خوشحالی مردم مهم است. همه در یک آوردگاه و گذرگاه سخت تاریخی قرار گرفتیم و همه با امید به خدا کنار هم قرار داریم. امروز صبح هم آقایان قاضی‌زاده هاشمی و فروردین به نمایندگی از مجلس در اردوی تیم ملی حضور پیدا کردند. کمتر زمانی را داشته‌ایم که این همگرایی بین مجلس، دولت و ارکان ورزش وجود داشته است.

رئیس فدراسیون فوتبال افزود: ما امضای تفاهم‌نامه بین فدراسیون فوتبال و سازمان منطقه آزاد کیش را داشتیم. این کار بسیار مهم و مؤثر بود که وزیر ورزش هم از این اتفاق خوشحال بود. همانطور که رئیس مناطق آزاد کیش گفت مبلغ ۲۰ میلیارد تومان برای عملیات اجرایی این تفاهم‌نامه تخصیص دادهاند. یک بحث نگاه توسعه‌ای است، در جایی که خلأ  احساس شده و به خوبی سازمان مناطق آزاد کیش،  وزیر ورزش و دوستان در فدراسیون فوتبال در خدمت همه هستیم تا این کار بزرگ را رقم بزنیم و فکر می‌کنم مهمترین کاری است که در راستای توسعه فوتبال کشور انجام می‌شود و امیدوارم هفته آینده انعقاد رسمی قرارداد این موضوع را داشته باشیم.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها