|

درخواست ۱۳۰ میلیاردی میلیچ از استقلال!

هرویه میلیچ از مسئولان باشگاه استقلال در خواست مبلغی در حدود ۵۵۳ هزار دلار کرده است!

لینک کوتاه کپی شد

هرویه میلیچ از مسئولان باشگاه استقلال در خواست مبلغی در حدود ۵۵۳ هزار دلار کرده است!

به گزارش  شفقنا ورزشی، ستاره کروات استقلال بعد از دیدار با نفت آبادان ایران را به مقصد کرواسی ترک کرد اما بعید است با شرایطی که پیش آمد او فعلا به تهران برگردد و کارش را با آبی های پایتخت از سر بگیرد.

میلیچ چند ماه قبل در زمان سرمربیگری محمود فکری به خاطر پرداخت نشدن مطالباتش بدون هماهنگی با باشگاه ایران را ترک کرد و حدود دو ماه در کرواسی بود. در آن مقطع مسئولان باشگاه استقلال تلاش های زیادی برای بازگرداندن او کردند تا اینکه سرانجام با حضور فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی میلیچ قبول کرد به ایران برگردد. مدیران باشگاه بخشی از مطالباتش را پرداخت کردند اما همچنان مبلغ زیادی به این بازیکن بدهکار هستند و همین موضوع موجب ناراحتی او شده است.

از این رو میلیچ هفته پیش ایران را بار دیگر ترک کرد و البته از طریق وکیلش نامه ای را به باشگاه استقلال داد و مدیران باشگاه را تهدید به شکایت به فیفا کرد.

ستاره کروات در نامه ای که به مسئولان استقلال ارائه کرده تمام مطالبات خودش از استقلال را محاسبه کرده و در نهایت خواهان پرداخت مطالباتش به مبلغ ۵۵۲ هزار و ۵۰ دلار شده است! مبلغی که با محاسبه قیمت روز دلار در ایران نزدیک به ۱۳ میلیارد تومان می شود!

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه