|

سیلوا و طلسم عجیبی که شکسته شد!

مدافع تیم چلسی پس از تجربه قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا با این تیم از کسانی که او را عامل اصلی ناکامی پاری‌سن‌ژرمن می‌دانستند، انتقاد کرد.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز، تیاگو سیلوا که شب گذشته (شنبه) در دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا در دقیقه 39 به دلیل مصدومیت جای خود را به آندریاس کریستنسن داد اما هم‌‌تیمی‌های او در نهایت موفق شدند منچسترسیتی را با نتیجه یک بر صفر در ورزشگاه دراگائو شهر پورتو شکست دهند و فاتح این رقابت‌ها شوند، پس از این بازی در گفت‌وگو با «رادیو مونت‌کارلو» فرانسه گفت: این مهمترین لحظه از دوران حرفه‌ای من است و واقعاً خوشحالم. ما با پاری‌سن‌ژرمن موفق به قهرمانی در لیگ قهرمانان نشدیم اما حالا واقعاً خوشحالم. امیدوارم پاری‌سن‌ژرمن هم موفق به انجام این کار شود.

مدافع برزیلی چلسی در ادامه اظهار داشت: بدون لمپارد، تیاگو سیلوا اینجا در چلسی نبود. خیلی خوشحالم و امیدوارم لمپارد هم بابت این قهرمانی خوشحال باشد. هر بار که پاری‌سن‌ژرمن از دور لیگ قهرمانان حذف می‌شد، مقصرش من جلوه داده می‌شدم که این شرم‌آور بود. من هر کاری که می‌توانستم برای پاری‌سن‌ژرمن کردم.

تیاگو سیلوا تابستان گذشته پس از هشت سال حضور در پاری‌سن‌ژرمن، با قراردادی یک ساله با قابلیت تمدید برای سال دوم به تیم فوتبال چلسی ملحق شد.

منبع: تسنیم

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها