|

دردسرهای رئیس هیئت مدیره بازداشتی برای استقلال

سه نفر از اعضای هیئت مدیره استقلال در جلسه چند روز پیش این باشگاه حاضر به پذیرش مسئولیت امضای چک‌های باشگاه به جای عضو بازداشتی نشدند.

لینک کوتاه کپی شد

چندی قبل اسماعیل خلیل زاده رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال به واسطه اتهامات مالی دستگیر شد و حالا این باشگاه دچار یک دردسر حقوقی شده است.

براساس قانون، چک‌هایی که باشگاه استقلال برای فعالیت‌های رسمی خود صادر می‌کند حتماً باید امضای سه نفر را که از قبل انتخاب و معرفی شده‌اند را داشته باشد در غیر این صورت بانک آن را نمی‌پذیرد و به لحاظ قانونی امکان نقد کردن آن حتی در صورتیکه موجودی حساب نیز کافی باشد وجود ندارد.

حالا به نظر می‌رسد در صورتی که اقدام عاجل توسط مدیران ارشد باشگاه یا وزارت ورزش صورت نگیرد، این مسئله می‌تواند به زودی تبدیل به یک معضل شود، چون خلیل زاده یکی از همان سه نفری بود که از حق امضای چک‌های استقلال برخوردار بود.

پرداخت مطالبات بازیکنان

رقابت‌های لیگ برتر کم کم به هفته‌های پایانی خود نزدیک می‌شود و پس از پایان دیدار‌های تیم ملی در بحرین، این مسابقات و جام حذفی به صورت فشرده دنبال خواهد شد؛ بنابراین در چنین شرایطی، حفظ روحیه بازیکنان دقیقاً اندازه آمادگی جسمانی آن‌ها مهم تلقی می‌شود و پرداخت مطالبات یکی از مهم‌ترین راهکار‌ها در این زمینه است. اگر استقلال نتواند مشکل امضای چک را حل کند در پرداخت مطالبات بازیکنان نیز عاجز خواهد بود.

نپذیرفتن حق امضا

براساس خبر‌های دریافتی، چند روز قبل جلسه‌ای میان مدیران ارشد باشگاه استقلال برگزار شد که یکی از مهم‌ترین موضوعات آن، بحث حق امضا بود، ولی علاوه بر آصفی و نظری، عبدیان هم زیر بار پذیرفتن مسئولیت حق امضا (به جای اسماعیل خلیل‌زاده) نرفته است و هر کدام برای نپذیرفتن این مسئولیت توجیهات خاص خود را مطرح کرده اند.

یکی از مسئولان باشگاه استقلال در این رابطه گفت: مطمئن باشید ماجرای حق امضا دردسر بزرگی برای ما درست نمی‌کند. به هر حال یا از میان این سه نفر، یکی مسئولیت می‌پذیرد و یا اینکه وزارتخانه مدیر جدیدی به استقلال معرفی خواهد کرد و حق امضا را به او می‌دهد. در نهایت این داستان حداکثر تا ۱۰ روز آینده رفع خواهد شد.

منبع: خبر ورزشی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها