|

کسر امتیاز در یک قدمی سرخ‌ها

شکایت خطرناک بازیکنی که هرگز پرسپولیسی نبود!

پرسپولیس تنها چند روز تا اقدام قانونی طلبکاران خود فاصله دارد و شکایت سوشا مکانی هم دردسرساز شده است.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس در نیم فصل به دلیل بدهی به چند بازیکن پنجره نقل وانتقالاتی‌اش بسته شد اتفاقی که تا روزهای آخر نقل و انتقالات هم ادامه داشت تا اینکه مدیران پرسپولیس تعهد نامه‌ای امضا کردند که در آن ملزم به پرداخت مطالبات بازیکنان تا تاریخ ۱۷ خرداد شدند.

وکیل سوشا مکانی در توضیح این تعهد نامه اعلام کرده بود: پرسپولیس پذیرفته که در صورت عدم پرداخت بدهی‌های خود جریمه‌های انضباطی تعیین شده را متحمل شود که این جریمه‌ها شامل بسته شدن پنجره نقل و انتقالات و همین طور کسر امتیاز خواهد بود!

حالا تقریبا فرصت سه ماهه سرخ‌ها رو به پایان است و این باشگاه با طلبکاران خود تسویه نکرده است. خصوصا بازیکنی مانند سوشا مکانی که به نظر می‌رسد با پایان مهلتی که باشگاه پرسپولیس گرفته خیلی سریع علیه این باشگاه اقدام قانونی کند.

گلر تازه استقلالی شده سرخ‌ها اخیر درگیری‌های مجازی هم با طرفداران این تیم داشته و به نظر می‌رسد مدیران پرسپولیس باید هر چه سریعتر غائله بدهی به مکانی که اعتراف کرده هرگز پرسپولیسی نبوده را حل و فصل کنند.

باید منتظر ماند و دید سرخ‌ها در این ۹ روز باقی مانده موفق به پرداخت بدهی‌های خود خواهند شد یا دوباره داستان کسر امتیاز و بسته شدن پنجره این تیم اتفاق خواهد افتاد

منبع: خبرگزاری دانشجو

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها