|

توخل:تقابل من و گواردیولا، بازی تنیس نیست

سرمربی تیم فوتبال چلسی تاکید کرد فاصله با منچسترسیتی را یک بار دیگر او و مردانش برمی دارند تا برنده فینال لیگ قهرمانان شوند.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از فارس، امشب توماس توخل و شاگردانش چالش بسیار سختی در فینال لیگ قهرمانان اروپا خواهند داشت.

چلسی که تحت هدایت مربی آلمانی در دو بازی اخیر مقابل منچسترسیتی برنده شده، خوب می داند چقدر جدال دراگائو پرتغال سخت است.

توخل در این باره در کنفرانس خبری قبل از بازی حرف زد.

او گفت:قطعا این دیدار، تقابل توخل و گواردیولا نیست. بسیار فراتر از این است. چون در آنجا ما مسابقه تنیس نداریم. هر کدام به تیم خود می رسیم. پپ تیمش را مهیا می کند و من تلاش می کنم چلسی در بهترین وضعیت باشد.

مربی آلمانی چند ماه اخیر آبی ها افزود:اکنون دو رقابت مختلف، دو بازی متفاوت و دو ترکیب گوناگون برابر آنها داشته ایم. این یعنی آنکه به دو تجربه خوب برابر حریف مان رسیده ایم. اما باید بدانیم بازی فینال، شرایط خودش را دارد. آنها به طور قطع با روش و ترکیب متفاوتی نسبت به قبل می آیند. ما نیز شرایط جدیدی را رقم می زنیم.

توخل تاکید کرد: وقتی پپ روبروی تیم شما باشد، فرقی نمی کند مربی منچسترسیتی، بایرن یا بارسلوناست. چون مقابله با او سخت می شود.او مربی  است که ذهنیت همیشه برد را در تیمش ایجاد کرده است. بنابر این آنها ممکن است در شرایط حاضر، قوی ترین تیم اروپا و شاید هم جهان باشند. شاید با بقیه فاصله گرفته باشند اما ما نیز در ومبلی و ورزشگاه اتحاد این فاصله را کم کردیم. این همان کاری است که می خواهیم به شکل متفاوتی در بازی فینال انجام دهیم.

توخل همچنین عنوان کرد در جلسات تمرینی شاگردانش را وادار به تمرین ضربه پنالتی زیاد کرده تا در صورتی بازی به تساوی کشیده شد و سرنوشت آن در گرو ضربات پنالتی افتاد، شاگردانش آماده باشند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها